VD

Uživatelka

Autorovy příspěvky (6)

Článek
Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?
Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení? Znamení zvěrokruhu může prozradit, jaký je náš vztah k módě, ale také nám napovědět, jak bychom se měli oblékat nebo co bychom mohli vyzkoušet. Ať už těmto záležitostem věříte, nebo ne, podívejte se, jestli na vás a vaše blízké módní horoskop a rady pro konkrétní znamení sedí.
Článek
Vývoj ženské image od pravěku po současnost
Vývoj ženské image od pravěku po současnost Image žen prošla od pravěku po současnost neskutečným vývojem. Každé století či období mělo svůj ideál krásy a také bylo určeno, jaký vzhled je u ženy běžný a žádaný.
Článek
Neem – zázračný přírodní lék
Neem – zázračný přírodní lék Ještě neznáte zázračný přírodní lék neem? Prášek získaný z tropického stromu se používá k léčbě nachlazení, zánětů, bolesti v krku, horečky, kožních nemocí, nemocí dásní, plísňových infekcí, poruch imunity, vysokého tlaku... Má antibakteriální, antivirový, antiparazitní, protikvasinkový a nejspíše i protirakovinné účinky. Bez vedlejších příznaků.
Článek
Zázračný zázvor - při jakých obtížích po něm sáhnout?
Zázračný zázvor - při jakých obtížích po něm sáhnout? Zázvoru se ne náhodou říká zázračné koření, čínská medicína ho používá už několik tisíciletí, u nás je známý již od středověku, ale poslední dobou je čím dál tím víc populární. Víte, do jakých jídel se zázvor používá a na jaké všechny zdravotní problémy pomáhá?
Článek
Přírodní afrodiziaka, která najdete ve svojí kuchyni
Přírodní afrodiziaka, která najdete ve svojí kuchyni Afrodiziakum je látka zvyšující sexuální touhu a výkonnost. Rozhodně se nejedná o žádnou záležitost poslední doby, afrodiziakální látky byly využívány již ve starověku. Dnešní trh nabízí různá afrodiziaka na chemické bázi, která můžete koupit například v sexshopu. Přímo ve své kuchyni ale můžete najít velké množství přírodních afrodiziak.
Článek
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty Američanka Jillian Owens, designerka a spisovatelka, se rozhodla, že v oblasti módy půjde jinou cestou. Obchází second handy, vybírá si v nich levné, staré kousky oblečení, ze kterých poté doma vytváří elegantní šaty. Dělá to tak již několik let a lidem tím chce ukázat, že to jde s oblékáním i jinak. Móda tak může být ekologická, etická a levná.