Pája R.

Uživatelka

Autorovy příspěvky (52)

Článek
Léčivý zázvor a jeho využití
Léčivý zázvor a jeho využití Když se řekne zázvor, většina z nás si vybaví výborný lék na chřipku a nachlazení. Zázvor využijete i na spoustu jiných problémů. Jeho výrazná chuť nemusí vyhovovat každému, ale je to opravdu všestranný lék, který dokáže hotové zázraky.
Článek
Jak vám pomůže dýně ke kráse?
Jak vám pomůže dýně ke kráse? Halloween je za dveřmi, dýně nakoupené a hurá dlabat. No jo, ale co s tím vydlabaným vnitřkem? Z dýně se dá uvařit spoustu skvělých a chutných receptů. Kromě toho má dýně také skvělé účinky na naši pleť, vlasy i kůži.
Článek
Koření a bylinky, které vám pomohou shodit kila
Koření a bylinky, které vám pomohou shodit kila Pokud chcete podpořit své hubnutí, skvěle se na to hodí různé bylinky a koření. Nejedná se o žádné speciální druhy. Možná je běžně zařazujete do svého jídelníčku a ani netušíte, jak skvělé účinky na vaše tělo mají. Věřte nebo ne, dokážou opravdové zázraky.
Článek
Jak být přitažlivá pro muže? Těchto 7 věcí NESMÍTE nikdy dělat!
Jak být přitažlivá pro muže? Těchto 7 věcí NESMÍTE nikdy dělat! Snažíte se ulovit váš vysněný objekt a nevíte, proč se na vaše návnady stále nechytá? Všechno totiž záleží na drobnostech. Možná se dopouštíte chyb, které si samy ani neuvědomujete, ale on je moc dobře vnímá. Když si chybu uvědomíme a začneme na ní pracovat, všechno může být úplně jinak.
Článek
Recept na nepečený cheesecake s kiwi želé a limetkou
Recept na nepečený cheesecake s kiwi želé a limetkou Velmi jednoduchý recept na nepečený chesecake s lehkou chutí limetky a s želé s příchutí kiwi. Zní to skvěle, vypadá to nádherně a chutná to přímo fantasticky. A super na tom je, že to zvládne i začátečník. Vyzkoušejte a podlehnete stejně jako my!
Článek
Nádherné svatební fotografie z krásných míst celého světa.
Nádherné svatební fotografie z krásných míst celého světa. Fotografie v nás vyvolávají vzpomínky, mnohdy už skoro zapomenuté. Díky fotkám, jako bychom tu chvíli prožívali znovu a znovu. Tyto nádherné svatební fotografie jsou výsledkem soutěže Best Destination Photos a byly vybrány jako…
(46) Načíst více