Pája R.

Uživatelka

Autorovy příspěvky (77)

Článek
Léčivý zázvor a jeho využití
Léčivý zázvor a jeho využití Když se řekne zázvor, většina z nás si vybaví výborný lék na chřipku a nachlazení. Zázvor využijete i na spoustu jiných problémů. Jeho výrazná chuť nemusí vyhovovat každému, ale je to opravdu všestranný lék, který dokáže hotové zázraky.
Článek
Jak vám pomůže dýně ke kráse?
Jak vám pomůže dýně ke kráse? Halloween je za dveřmi, dýně nakoupené a hurá dlabat. No jo, ale co s tím vydlabaným vnitřkem? Z dýně se dá uvařit spoustu skvělých a chutných receptů. Kromě toho má dýně také skvělé účinky na naši pleť, vlasy i kůži.
Článek
Zázračný domácí sirup, po kterém kila mizí opravdu rychle!
Zázračný domácí sirup, po kterém kila mizí opravdu rychle! Tento domácí sirup na spalování tuku, vás svými účinky zaručeně překvapí! Nejen, že spálíte tuk, ale zároveň sirup dokáže zbavit vaše tělo přebytečné vody. Výsledky uvidíte už po pár dnech! A navíc je to i vitamínová bomba, takže podpoříte i své zdraví v těchto deštivých měsících. Nezní to báječně?
Článek
Nepečený dort s Nutellou
Nepečený dort s Nutellou Pokud máte rádi sladké, tento dort je pro vás přesně to pravé. Je plná čokolády a smetany a nemusí se péct. I když je to kalorická bomba, člověk občas musí zahřešit. A věřte, že tenhle hřích za to stojí.
Článek
Co vám v těle chybí když máte chuť na...
Co vám v těle chybí když máte chuť na... Máte stále chuť na něco dobrého? Může to být způsobeno tím, že vašemu tělu chybí látky, které potřebuje. Když tělu tyto látky dáte, přestanete mít chutě a mlsat. Vyzkoušejte!
Článek
Koření a bylinky, které vám pomohou shodit kila
Koření a bylinky, které vám pomohou shodit kila Pokud chcete podpořit své hubnutí, skvěle se na to hodí různé bylinky a koření. Nejedná se o žádné speciální druhy. Možná je běžně zařazujete do svého jídelníčku a ani netušíte, jak skvělé účinky na vaše tělo mají. Věřte nebo ne, dokážou opravdové zázraky.
(71) Načíst více