Kategorie Vánoční

Článek
10+1 nejkrásnějších vánočních hitů všech dob
10+1 nejkrásnějších vánočních hitů všech dob Vánoce se blíží raketovým tempem a pro ty z vás, které ještě nedostihla vánoční atmosféra, jsme sestavili žebříček deseti (a jedné navíc) nejlepších a nejmilovanějších vánočních písní všech dob. Nalaďte se s námi na vánoční notu a nechte všechny své starosti daleko za sebou. Vždyť jsou Vánoce!
Článek
Bláznivé vánoční tradice
Bláznivé vánoční tradice Vánoce slaví miliony lidí po celém světě. Každý národ a každá kultura k nim však přistupuje trošku jinak. Sesbírali jsme pro vás 11 těch nejpodivnějších vánočních tradic.
Článek
Recept & tipy: Nejlahodnější svařené víno
Recept & tipy: Nejlahodnější svařené víno K sychravým podzimním a ještě chladnějším zimním dnům neodmyslitelně patří horké nápoje. Mezi ty nejoblíbenější nepochybně patří svařené víno, grog či punč. Pokud patříte mezi milovníky toho prvně zmíněného, jistě…
Článek
Originální adventní kalendáře nejen pro děti
Originální adventní kalendáře nejen pro děti Když se řekne aventní kalendář, většině z nás se nejspíš vybaví placatá kartonová krabice s vyloupávacími okýnky, potištěná nějakým vánočním motivem. A v každém okýnku se samozřejmě skrývá sladká odměna! Děti je mají rády, ale je to každý rok to samé... Co takhle zkusit něco nového?
Článek
DIY inspirace: vánoční dekorace
DIY inspirace: vánoční dekorace Čas Vánoc se neúprosně blíží. Na nakupování dárků a zútulňování našich obydlí je stále ještě dost času. A proč za vánoční dekorace utrácet spoustu peněz, když si můžeme vyrobit vlastní, originální a neméně krásné.