Kategorie Vrásky

Článek
Recept na elixír proti stárnutí? Vsaďte na krémy s přídavkem retinolu!
Recept na elixír proti stárnutí? Vsaďte na krémy s přídavkem retinolu! Jestli se zajímáte o krémy proti stárnutí, pravděpodobně jste už slyšela o retinolu, kterému se s nadsázkou říká zabiják vrásek. Patří mezi nejúčinnější složky anti-aging krémů a na zrající pleť působí opravdu blahodárně!
Článek
Jak nejlépe pečovat v létě o pleť? Ziaja je ta odpověď!
Jak nejlépe pečovat v létě o pleť? Ziaja je ta odpověď! Jaro pomalu ale jistě končí a začíná nastupovat léto a tím pádem je zapotřebí pokožku i pleť na toto velmi horké počasí po zimě připravit. Jenže jak na to? My jsme se pro vás rozhodly otestovat kosmetické produkty značky Ziaja a věřte nám, dost mile nás překvapily!
Článek
7 tipů jak se bránit proti vráskám
7 tipů jak se bránit proti vráskám Tak, jak nám postupně přibývají roky, získáváme zkušenosti a jsme v mnoha ohledech moudřejší. Mimo to nám však postupně přibývají i vrásky, které se stávají strašákem mnoha žen. Existuje však několik způsobů, jak riziko vzniku vrásek eliminovat
Článek
Deset věcí, které nás dělají zbytečně starší!
Deset věcí, které nás dělají zbytečně starší! Napadlo vás už někdy, že vypadáte starší, než doopravdy jste? Kromě genetiky existuje také mnoho dalších faktorů, které k tomu jak vypadáme, přispívají.
Článek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek Vrásky k ženám a k postupujícímu věku patří. Některé je přijímají s pokorou jako odraz svého prožitého života, jiné se s nimi nechtějí smířit za žádnou cenu. Patříte mezi ně? Ještě předtím, než vyrazíte na botox, můžete vyzkoušet tyto skvělé cviky, které vám s povolenou kůží na tváři pomohou.
Článek
Botox – nejlepší kamarád ženy! Čeho se díky němu můžeme zbavit?
Botox – nejlepší kamarád ženy! Čeho se díky němu můžeme zbavit? Každá z nás asi ví, že botox je používán při odstraňování vrásek. Injekce s botoxem si nechává vpichovat do obličeje čím dál více žen a není se čemu divit. Ono to opravdu zabírá. I když nic by se nemělo přehánět.…