Kategorie Vtipné fotky

Článek
Legrační fotky, které nemají vážně žádný význam
Legrační fotky, které nemají vážně žádný význam Těmhle fotografiím chybí význam. Vážně. Spousta z nás se nad nimi pozastaví a řekneme si:“Vážně? Vážně tohle mají lidé zapotřebí?„ Věříme, že alespoň některé z legračních fotografií vznikly jen z legrace. Třeba tihle lidé chtěli jenom pobavit svět. A to se jim náramně povedlo!
Článek
Vtipné fotky ukazují náročný život žen v domácnosti
Vtipné fotky ukazují náročný život žen v domácnosti Být ženou v domácnosti rozhodně není procházka růžovým sadem. Na krku máte několik dětí, starost o domácnost a samozřejmě taky o manžela, a někdy dokonce z domu ještě stihnete pracovat. Následující vtipné fotky ukazují, jak to mají ženy v domácnosti náročné. Tak co, milé ženy, poznáváte se?
Článek
Fotky tetování, kterým se budete smát
Fotky tetování, kterým se budete smát Fotky tetování – některé jsou fakt vtipné, některé až k pláči. Co si lidi v dnešní době nechají vytetovat na své tělo je až k nevíře. Jména a fotky slavných lidí, společné tetování se svým partnerem, značku svého…
Článek
Muž s bradkou napodobuje fotky žen
Muž s bradkou napodobuje fotky žen Tento muž nechodí na internetovou seznamku hledat ženu, někdy se naopak zdá, jakoby se je snažil zesměšnit a rozčílit. Urostlý Australan s bradkou Jarrod Allen, si vytvořil instagramový profil a sdílí tam fotky, na kterých napodobuje fotografie děvčat a žen ze seznamky. Na nás muž působí jako sympaťák a je hodně vtipný!
Článek
Když vám zvířata zpestří fotku
Když vám zvířata zpestří fotku Říkáte si: uděláme si hezkou fotku. A najednou se vám před objektivem objeví váš domácí mazlíček nebo někde v přírodě jiné zvíře.Přesně tohle se stalo i lidem na následujících fotografiích.
Článek
Vtipné fotky zachycené přesně v ten pravý čas
Vtipné fotky zachycené přesně v ten pravý čas Kouzlo okamžiku je to, co dělá vtipné fotky v následující galerii nezapomenutelnými. Občas se nám snímek vyvede úplně jinak, než jsme plánovali a pak se nestačíme divit, na co že se to koukáme. Špatná zpráva je, že kdybyste…
Článek
Vtipné fotky, které vykouzlí úsměv na tváři
Vtipné fotky, které vykouzlí úsměv na tváři Najít trochu radosti a veselí v každodenním životě není tak těžké. Někdy ostatně stačí se jen podívat na pár vtipných fotek. Vstupte dál do naší galerie plné zábavných fotek, které vás potěší na duši a zahřejí u srdce.
Článek
Internetový fenomén: plnovous z koček
Internetový fenomén: plnovous z koček Jste muž a nedaří se vám vypěstovat si plnovous? Nebo jste žena? Opatřete si plnovous díky svému kočičímu kamarádovi a vyfoťte se. Na internetu najdete takovýchto fotek spoustu, přinášíme vám výběr toho nejlepšího.