Jak dostat talíře ze skříně, aby se nerozbily? Zoufalá žena žádala na Facebooku ostatní o radu

Jak dostat talíře ze skříně, aby se nerozbily? Zoufalá žena žádala na Facebooku ostatní o radu Zdroj: Facebook.com

Na Facebooku se objevila fotka skříňky s popadanými talíři. Do nepříjemné situace se dostala jedna žena, která poskládala talíře nad kuchyňskou linkou tak nešťastně, že jí popadaly. Kdyby skříňku otevřela, talíře by se rozbily, což nechtěla. Proto na Facebooku chtěla poradit, co má dělat. Rady ostatních na sebe nenechaly dlouho čekat.

V domácnosti řešíme každý den spoustu zapeklitých úloh. Ale situace, do níž se dostala jedna maminka v domácnosti, není vůbec záviděníhodná. Talíře uložené ve skříňce nad kuchyňskou linkou jí totiž popadaly tak nešťastně, že po otevření skříňky hrozilo jejich rozbití. Jelikož žena nevěděla, jak tuto situaci řešit, udělala fotku, kterou veřejně vyvěsila na svém Faceooku.

Tato žena zkrátka nechtěla, aby se jí všechny talíře rozbily, proto ostatní poprosila o cennou radu. Lidé pod její příspěvek okamžitě psali vtipné i odborné komentáře. Přinášíme vám ty nejlepší odpovědi.

1. Je to otázka peněz. Jestli byly talíře levné, skříň klidně otevřete. Jestli ale byly talíře drahé nebo pro vás mají srdeční hodnotu, dvířka neotevírejte. Rozbijte sklo na pravé straně dvířek a talíře jeden po druhém vydělejte.

2. Dvířka skříňky pootevřete pouze velmi málo a tuto mezeru nejprve vyplňte spárovací pěnou. Až pěna ztuhne, talíře postupně vyndejte.

Zdroj: Shutterstock.com 3. Otevřete si lahev vína, napijte se a počkejte na manžela. Až se domů váš manžel vrátí, vyprovokujte hádku. Běžte do kuchyně, otevřete skříňku a nechte talíře spadnout. Obviňte manžela, že za to může on. Když bude mít výčitky, koupí vám nový set.

4. Nechte v kuchyni otevřené vodovodní kohoutky a vytopte celou kuchyň. Až bude voda v úrovni skříňky, otevřete dvířka. Talíře popadají do vody, ale nerozbijí se.

5. Nakloňte celou skříň směrem dozadu, až poté ji otevřete.

6. Prodejte celou skříň s popadanými talíři do muzea, kde ji zařadí do oddělení “Zamrznuté v čase”.

Zdroj: Facebook.com 7. Vězměte si na pomoc další osobu, která bude pod skříňkou pevně držet rozloženou deku. Poté dvířka otevřete a nechte talíře volně popadat do deky.

8. Kupte si spoustu lepidla určeného na keramiku. Pak otevřete dvířka a můžete se bavit celé hodiny!

9. Odšroubujte panty dvířek a těmito dvířky pohybujte směrem dolů opravdu pomalu, aby se talíře pohybovaly co nejméně. Poté talíře postupně vyjměte.

10. Uspořádejte u sebe doma řeckou svatbu, během které nechte talíře rozbít. Rozbité talíře si dejte na fakturu do nákladů.

Co byste ženě poradili vy? Jakým způsobem navrhujete otevřít dvířka, aby se talíře nerozbily? Napište nám svou odpověď do komentářů.

Autor:
Publikováno: 29. 12. 2020 17:32 Nahlásit obsah