Stačilo pár slov ze známe písně, aby se porota Hlasu otočila. Když ale zjistili, kdo zpívá, zůstali v šoku!

Píseň "Chandelier" od australské zpěvačky Sii patří mezi ty, které jsou velmi náročné. Její melodie je přesně uzpůsobena zpěvaččina hlasu a rozhodně se nejedná o hlubokou tóninu. Mladík ze soutěže The Voice, se však ničeho nezalekl a vybalil na porotu svůj výkon v originálním znění. Podívejte se na výsledek!

To je přesně ten zážitek, který si připravil na porotu mladý zpěvák Jordan Smith, který se zúčastnil pěvecké soutěže The Voice. Svým výkonem naprosto překvapil členy poroty Gwen Stefani, Blakea Sheltona, Pharrella Williamse a Adama Levina. Ti byli serióně šokováni z toho, jak si pro ně neznámý zpěvák poradil s vysokými tóny písně. Ještě více však byli překvapeni z toho, že se písně zhostil muž a né žena. V našem případě mladík Jordan!!!

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 22. 12. 2016 14:48 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video