Pacient, který byl prohlášený za mrtvého, řekl lékaři po probuzení šokující věc: Šel do pekla a potkal ďábla

Pacient, který byl prohlášený za mrtvého, řekl lékaři po probuzení šokující věc: Šel do pekla a potkal ďábla Zdroj: Shutterstock

Nikdo z nás opravdu netuší, co se s námi stane, až zemřeme. Existují však svědectví lidí, kteří se během klinické smrti dostali na druhý břeh, ovšem nenastal jejich čas a oni se zpátky vrátili na zemi. O neobvyklé zkušenosti s posmrtným životem se na TikToku rozhovořil jeden lékař, který sdílel šokující zážitek svého pacienta.

Lidé si vyprávějí o posmrtném životě dlouhá tisíciletí. Někdo věří, že po smrti půjde do nebe, nebo se kvůli svým hříchům dostane do pekla. Možná, že jsme odsouzeni toulat se navěky světem jako duchové nebo se převtělíme do jiné osoby, zvířete či rostliny. Teorií, co bude po smrti, existuje zkrátka velká spousta.

O neobvyklém zážitku svého pacienta, který byl prohlášen za mrtvého, se na TikToku rozhovořil lékař @outterdarkness. Ve svém videu vyprávěl příběh mladého muže ve věku kolem 22 nebo 23 let, kterého na ulici přepadli a bodli do srdce poté, co pouličnímu gangu pokazil obchod s drogami.

Zdroj: Shutterstock Zraněný muž byl odvezen do nemocnice, kde chirurgové bojovali o jeho život. V jednu chvíli byl prohlášen za mrtvého. Lékařům se ale podařilo získat zpátky jeho puls a zašít díru v jeho srdci a hrudi.

“Asi po čtyřech hodinách se probudil, podíval se mi do očí, popadl mě, začal plakat a vzlykat a řekl mi, že potkal ďábla,” řekl ve videu lékař. “Viděl jsem, jak mě operuješ, byl jsem mrtvý, nikdy jsem se nemodlil, pověděl mi dále tento muž. Řekl, že šel dolů do pekla a podíval se do očí přímo ďáblovi,” popsal chirurg v tiktokovém videu zážitek svého pacienta.

Podle lékaře si jeho pacient tento zážitek nevymyslel, po probuzení totiž viděl hrůzu přímo v jeho očích. Jak dál chirurg popsal, s tímto mužem to po operaci srdce dopadlo velmi dobře. “Úplně změnil svůj život, dal svůj život bohu. Já dodnes vidím ten pohled v jeho očích, tu hrůzu, když se probudil. Jsem naprosto přesvědčen, že se s ďáblem opravdu setkal,” dodal lékař @outterdarkness.

Zdroj: Unilad.com

Autor:
Publikováno: 29. 3. 2023 14:04 Nahlásit obsah