Kategorie Operace

Článek
Teprve tříleté holčičce se vytvořil na obličeji obří nádor. Po jeho odstranění se mohla poprvé v životě smát a jíst bez bolestí
Teprve tříleté holčičce se vytvořil na obličeji obří nádor. Po jeho odstranění se mohla poprvé v životě smát a jíst bez bolestí Melysse Delgado byly teprve tři roky, když musela podstoupit operaci, při které jí byl odebrán velmi vzácný nádor na obličeji, který vážil neuvěřitelné dva kilogramy. Podle slov lékařů vypadal tento benigní tumor jako druhá hlava, která byla připojena k čelisti.
Článek
Narodil se s genetickým onemocněním, které mu způsobilo deformaci lebky
Narodil se s genetickým onemocněním, které mu způsobilo deformaci lebky Někdy je dobré se na chvíli zastavit, porozhlédnout se a uvědomit si, jak se svět změnil a že s touto změnou přicházejí i neuvěřitelné pokroky v medicíně. Vždyť lékaři jsou schopni léčit choroby, které dříve byly neléčitelné a operovat případy, do kterých se nikdo nechtěl pouštět.
Článek
Tento chlapec neměl ústa, nos ani oči. Pak ale přišla nečekaná pomoc
Tento chlapec neměl ústa, nos ani oči. Pak ale přišla nečekaná pomoc Osud nadělil malému chlapci z Maroka do vínku pořádnou komplikaci, jakou by si nezasloužila žádná nevinná duše. Narodil se bez úst, nosu, očí a navíc měl uprostřed tváře velkou ránu. Rodiče si už nevěděli rady, ale pak se jim ozval někdo, kdo chlapci dokázal konečně pomoct.
Článek
Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil
Ženě se během laserové operace stala běžná nepříjemnost. Následně ji stroj popálil Jen před pár dny zveřejnila tokijská nemocnice zprávu, která se týkala jednoho velkého, neotřelého a pro některé úsměvného incidentu. Ačkoliv se vše odehrálo již před nějakou dobou, probíhalo interní nemocniční vyšetřování, které nedovolovala o této nehodě informovat veřejnost dříve.
Článek
Tato holčička trpí syndromem mořské panny. Přesto se ale snaží žít normální život
Tato holčička trpí syndromem mořské panny. Přesto se ale snaží žít normální život Sirenomelia je velmi vzácná vrozená vada, která způsobuje to, že dítěti srostou nohy do jedné končetiny. Vzhledem k tomu, že je tento jev proporčně podobný mýtické postavě, je také jinak nazýván „syndrom mořské panny“.
Článek
Po porodu jí začal nekontrolovatelně růst nos. A takto vypadá dnes
Po porodu jí začal nekontrolovatelně růst nos. A takto vypadá dnes Dospívání je pro většinu lidí velmi těžké období, během kterého se jejich tělo začíná měnit k nepoznání. Nejenže člověk prochází hormonálními změnami, které mají vliv na myšlenky i pocity, ale také se dostaví náhlá změna fyzického vzhledu.
Článek
Vypadalo to jako normální těhotenské bříško. Když jí ale doktoři udělali rentgen, nezmohli se ani na jedno slovo...
Vypadalo to jako normální těhotenské bříško. Když jí ale doktoři udělali rentgen, nezmohli se ani na jedno slovo... Na začátku bychom rádi všechny varovali před fotografiemi, které se v tomto článku objeví. Pro některé z vás mohou být příliš drastické. Tak jako každý z nás, tak i 24letá žena z Mexika se snažila zhubnout.
(13) Načíst více