Příběh brazilské modelky: Kvůli zvětšení hýždí jsem málem přišla o nohu

Příběh brazilské modelky: Kvůli zvětšení hýždí jsem málem přišla o nohu Zdroj: dailymail.co.uk

Bolest v oblasti stehen a hýždí je opravdu velmi výjimečná, avšak když se objeví, nesignalizuje to nic dobrého. Své o tom ví i známá brazilská modelka Andress Urach, která si však za svůj stav bohužel mohla sama.

Jak jistě všichni dobře víme, kariéra modelky není nic jednoduchého – musíte vypadat neustále dokonale a konkurence je až příliš vysoká. Z tohoto důvodu mnohé dívky a ženy podstupují operace, které je ohrožují na životě. Sama Andress jednu takovou absolvovala – zvětšení pozadí.

Zdroj: dailymail.co.uk V roce 2012 poté vyhrála prestižní soutěž Miss Bumbum a její sen se začínal pomalu ale jistě stávat skutečností. Byla obdivována stovkami žen, avšak krutá daň za umělou krásu měla teprve přijít. Jen chvíli poté, co tuto soutěž vyhrála, začala v oblasti stehen a zvětšených hýždí pociťovat nepříjemnou bolest. Když se její stav začal zhoršovat, navštívila nemocnici v Porto Alegre.

Po řadě vyšetření nakonec lékaři konečně přišli na to, co Andress tuto bolest způsobuje – mohla za to neprofesionálně provedená operace. Gel, který modelce do stehen a hýždí aplikovali, její tělo nepřijalo a špatně se do těchto částí vstřebával. To způsobilo, že se uvnitř tkání a svalů vytvořila infekce.

Zdroj: dailymail.co.uk Andressinin stav byl natolik vážný, že lékaři netušili, zda nebude muset podstoupit amputaci jedné nohy. Nakonec se pomohlo nohy této mladé modelky zachránit, avšak jizvy po několika chirurgických zákrocích jí budou navždy krutou vzpomínkou na to, jak bláhově se snažila změnit něco, co jí do vínku dala sama příroda.

TIP: Jestliže vás zajímá, jak daleko dokáže závislost na plastických operacích až zajít, přečtěte si náš další článek.

Autor:
Publikováno: 10. 1. 2019 12:00 Nahlásit obsah