Kategorie Žehlení

Článek
Jak vyžehlit zmačkané oblečení bez žehličky: V nouzi nejvyšší pomůže ocet a horká sprcha
Jak vyžehlit zmačkané oblečení bez žehličky: V nouzi nejvyšší pomůže ocet a horká sprcha Máte ráno naspěch, ale nestihli jste si vyžehlit oblečení, které si chcete vzít na sebe? Nevadí. Tento problém během chvíle vyřešíte, i když do ruky nevezmete žehličku. Vyzkoušejte několik triků, díky kterým vyžehlíte zmačkané oblečení i bez jejího použití.
Článek
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport Považujete žehlení za nejhorší domácí práci? Tato činnost však nemusí být nuda, zvlášť pokud ji necháte na mužích. Že je pánské pokolení v mnohých věcech vynalézavější, dokazují i fotky na Redditu. Muži se na nich nechali zvěčnit při žehlení, které proměnili v extrémní sport.
Článek
Čtenářka píše: Super tipy pro snadnější žehlení
Čtenářka píše: Super tipy pro snadnější žehlení Když žehlí muž, kupuje si raději oblečení z nemačkavého materiálu. Tečka. Ale pro většinu z nás žen je žehlení součástí každodenního života. Pojďme si říct o několika tipech na jeho usnadnění a o tom, jak je fajn, že žehlíme dnes a ne třeba v 15. století.
Článek
Dnes se žehlí spíše kvůli hygieně, občas to ale může být i zábava
Dnes se žehlí spíše kvůli hygieně, občas to ale může být i zábava V dnešní době výkonných praček a nežehlivých materiálů je hlavním důvodem, proč ještě žehlit hygiena. Při praní na stále se snižující teploty s maximální energetickou úsporou a čím dál lepších prášků proti skvrnám…