Kategorie Živiny

Článek
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku Akné, vyrážka a šupinatá kůže jsou naším nepřítelem číslo jedna. Zakrýváme je make-upem, který ovšem tento problém na chvíli vyřeší, ale nijak nevyléčí. Pokud ve skrytu duše toužíte po zdravé, krásné a zářící pleti, kterou byste nemusela schovávat pod vrstvou make-pu, proveďte revoluci ve svém jídelníčku. Na které potraviny byste se měla zaměřit?
Článek
Existují ženy, které po porodu sní placentu. Co tento nový trend způsobí s tělem?
Existují ženy, které po porodu sní placentu. Co tento nový trend způsobí s tělem? Každé ženě, která se připravuje na porod i mateřství jistě neunikl nový trend – pojídání placenty. Některým ženám při této představě udělá žaludek několik salt a jiné na tuto praktiku z hlediska zdraví nedají dopustit.
Článek
Co se stane s vaším tělem, pokud budete jíst 2 vajíčka denně? Těchto devět opravdu zásadních věcí!
Co se stane s vaším tělem, pokud budete jíst 2 vajíčka denně? Těchto devět opravdu zásadních věcí! Nadměrná konzumace vajec je podle všeho pro naše tělo nezdravá, ovšem co se stane s naším tělem, když denně sníme jen dvě, maximálně tři vajíčka? Vědci provedli v nedávné době na toto téma studii a nyní v tom mají jasno!
Článek
Jak snadno vymačkat citrusové plody a jaké jsou zdravotní výhody jejich šťávy?
Jak snadno vymačkat citrusové plody a jaké jsou zdravotní výhody jejich šťávy? Dnes vám přinášíme jednoduchý trik, který zejména ocení všechny domácí hospodyňky, které rády vaří. Citrónová šťáva je pro naše zdraví jednoznačně prospěšná a navíc se hodí i do některých pokrmů. Ovšem vymačkávání citrónů tak jednoduché už není a někdy v něm, ačkoliv se snažíte sebevíc, ještě spousta šťávy zbyde.
Článek
Která část avokáda je pro nás ta nejzdravější? Ta, kterou vyhazujeme!
Která část avokáda je pro nás ta nejzdravější? Ta, kterou vyhazujeme! Avokádo se v posledních letech stalo tak oblíbeným, že jej není třeba více představovat. Získalo si srdce mnoha lidí především pro svou jemnou a krémovou texturu, ale také i proto, že jej lze použít opravdu téměř na vše.
Článek
Padají vám vlasy? Tohle jsou nejčastější chyby, které děláte!
Padají vám vlasy? Tohle jsou nejčastější chyby, které děláte! Dědičné vypadávání vlasů je bohužel mimo vaši kontrolu, a že se nemáte stresovat? To se snadněji řekne, než udělá. Avšak některé návyky a chyby, které děláte, vaše vypadávání vlasů jen zhorší. Máme pro vás tedy seznam věcí, na které si dávejte pozor!
Článek
Jak poznat, že koupené vajíčko nepochází od nemocné slepice?
Jak poznat, že koupené vajíčko nepochází od nemocné slepice? S přibývajícím nárůstem zkažených vajíček, jsme si pro vás připravili opravdu velmi užitečný návod. Zajímá vás tedy, jak poznat, že to vajíčko, které si z obchodu přinesete domů, není náhodou od nemocné slepice? V tom případě čtěte dál!