Kategorie Absurdní

Článek
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám
Steve Buscemi půjčuje své oči celebritám Internet je zdrojem nekonečného poznání, ale i mnoha absurdních zábav. Terčem spousty z nich se stávají celebrity. Není to tak dávno, co sociální sítě zaplavily fotky bezzubých celebrit. Dalším z absurdních hitů internetu se stávají celebrity s očima Steva Buscemiho.
Článek
Nejhloupější lidé světa, aneb Darwinova cena 2013
Nejhloupější lidé světa, aneb Darwinova cena 2013 V zimě se každoročně uděluje Darwinova cena, která nese jméno Charlese Darwina, zakladatele evoluční biologie. Nejsou to však biologové, kteří se o tuto cenu ucházejí. Jsou to lidé, kteří se zasloužili o zlepšení lidského…
Článek
Nejpopulárnější internetová videa všech dob
Nejpopulárnější internetová videa všech dob Videoklipy populárních hudebních interpretů, zábavná, roztomilá či absurdní videa... Přesně takové typy videí mají největší šanci stát se novým internetovým fenoménem. Říká se jim také virální videa a mají přinejmeněím několik desítek milionů zhlédnutí. Znáte je všechny?
Článek
26 svatebních fotek, které byste samy ve svém albu rozhodně mít nechtěly
26 svatebních fotek, které byste samy ve svém albu rozhodně mít nechtěly Někdo si v bláznivých fotkách libuje. Proti gustu žádný dišputát. Ale že si to neodpustí ani ve svůj velký den, na své vlastní svatbě? Nad tím už zůstává rozum stát. Na druhou stranu, alespoň se máme čemu smát. Koukněte se na ty nejvtipnější "svatební" fotky, které kdy byly vyfoceny.
Článek
18 absurdních fotek zamilovaných párů
18 absurdních fotek zamilovaných párů Láska s námi dělá divy. Někdy až takové, že jim nikdo kromě nás nerozumí (a možná ani my sami). Jak jinak si vysvětlit tuto snůšku absurdních fotografií, které nedávají vůbec žádný smysl?