Kategorie Anorexie

Článek
Prošla si anorexií: Nyní dává sílu podobně nemocným dívkám, aby opět milovaly samy sebe
Prošla si anorexií: Nyní dává sílu podobně nemocným dívkám, aby opět milovaly samy sebe Megan Jayne Crabbe z britského Essexu trpěla v minulosti poruchou příjmu potravy. Když už se z anorexie pomalu dostávala, rozhodla se založit web bodyposipanda.com. Zpočátku to byl prostor pro léčení jejích vlastních problémů. Nyní je to pozitivní místo, kde podobně nemocným dívkám a ženám promlouvá do duše, aby se měly rády takové, jaké jsou.
Článek
Proměny lidí, kteří změnili svůj život od základu
Proměny lidí, kteří změnili svůj život od základu Když se člověk rozhodne pro radikální změnu, nejtěžším krokem je vůbec začít. Když však začnete a vytrváte, na konci uvidíte výsledek, který za tu dřinu opravdu stál.
Článek
Chtěla zhubnout, tak celých 8 měsíců jedla jen tři jablka. Podívejte, co to udělalo s jejím tělem!
Chtěla zhubnout, tak celých 8 měsíců jedla jen tři jablka. Podívejte, co to udělalo s jejím tělem! Krásná osmnáctiletá Francouzka Victoire Maçon Dauxerre byla modelingovým agentem objevena v obchodním domě v roce. Jak to tak bývá, zlákala ji vidina zlatého pozlátka, a tak dala přednost světu modelek a fotografů před studiem na…
Článek
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka!
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka! Když jsem byla malá, říkala jsem si, jak by bylo skvělé stát se buď princeznou nebo spisovatelkou. No, princ pořád nikde, a tak jsem začala psát.
Článek
Jsou bohaté, krásné a...nemocné: kdo ze slavných krásek bojoval s anorexií?
Jsou bohaté, krásné a...nemocné: kdo ze slavných krásek bojoval s anorexií? Poruchy příjmu potravy jsou nebezpečnější a častější, než si myslíme. Třeba ani netušíte, že s nimi právě bojuje vaše sousedka. Slavné krásky o tom vědí své, jelikož showbyznys klade na vzhled vysoké nároky, mnoho žen to…
Článek
Ženské tělo může mít mnoho podob: 7 bizarních fotek ženských tvarů, které nemají obdoby
Ženské tělo může mít mnoho podob: 7 bizarních fotek ženských tvarů, které nemají obdoby Hříčka přírody, jinak se prostě naše galerie nazvat nedá. Jsou muži, kteří si na dokonalé ženské tvary nepotrpí, nicméně nic se nemá přehánět. Ženy, které najdete na následujících obrázcích, na nějakou přitažlivost zcela rezignovaly.
Článek
Vaše tělo vám vysílá důležité signály, umíte je správně číst?
Vaše tělo vám vysílá důležité signály, umíte je správně číst? Hádky s partnerem nebo matka, která vám do všeho mluví, dokážou otrávit život. Bohužel doslova! Pátraly jsme, jestli za vašimi věčnými angínami a záněty nestojí i něco víc než jen viry a nachlazení.
Článek
Celebrity, které mají zkušenost s anorexií
Celebrity, které mají zkušenost s anorexií Jsou krásné, hubené a celý svět k nim vzhlíží. Jsou to však ty, které za svou štíhlost tvrdě pykaly. O kom je řeč?