Kategorie Antioxidanty

Článek
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku Akné, vyrážka a šupinatá kůže jsou naším nepřítelem číslo jedna. Zakrýváme je make-upem, který ovšem tento problém na chvíli vyřeší, ale nijak nevyléčí. Pokud ve skrytu duše toužíte po zdravé, krásné a zářící pleti, kterou byste nemusela schovávat pod vrstvou make-pu, proveďte revoluci ve svém jídelníčku. Na které potraviny byste se měla zaměřit?
Článek
Alkohol, který vám pomůže zhubnout a sníží cholesterol. Víte, který to je?
Alkohol, který vám pomůže zhubnout a sníží cholesterol. Víte, který to je? Každý, i ten největší abstinent, si výjimečně dopřeje malou skleničku či kapku alkoholu alespoň k přípitku při zvláštních příležitostech. Existuje však takový alkoholický nápoj, který vám nijak neublíží, naopak vám pomůže shodit nějaké to kilo a hlavně vám zaručeně odbourá cholesterol v krvi.
Článek
Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky
Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky Všichni si moc dobře uvědomujeme, že některé nabízené potraviny jsou pro naše tělo nezdravé, ovšem vyhnout se jim je téměř nemožné. Abyste však negativním účinkům předešli a své tělo od škodlivých látek detoxikovali, přinášíme vám třídenní čistící očistu.
Článek
Čtenářka píše: zelený čaj, 5000 ročná tradícia
Čtenářka píše: zelený čaj, 5000 ročná tradícia Päťtisíc rokov zalievania a lúhovania mladých čajových lístkov je na ďalekom východe samotným rituálom. Tento všade vychvaľovaný nápoj má podľa povestí korene v Číne, kde sa z náhody vykľul čaj, ktorý je v tejto dobe považovaný za všeliek a elixír mladosti. Aké skutočnosti sa v ňom ukrývajú?
Článek
Co se stane s vaším organismem, když sníte banán s tmavými skvrnami?
Co se stane s vaším organismem, když sníte banán s tmavými skvrnami? Také milujete banány? Potom se vám už určitě stalo, že jste si dali přezrálý banán, který na sobě již měl tmavé skvrny. Co to pro nás znamená a jaký je rozdíl mezi konzumací standardně zralého banánu a toho přezrálého? Budete se divit.
Článek
Zázrak jménem Matcha Tea – pomůže zhubnout i pročistit organismus
Zázrak jménem Matcha Tea – pomůže zhubnout i pročistit organismus Slyšely jste už o Matcha Tea? Tento zázračný japonský mletý čaj si od buddhistických mistrů a samurajů konečně našel cestičku i k nám a získává si stále větší oblibu. Co je na něm ale vlastně tak výjimečného? Rozhodly jsme se mu podívat na zoubek.
Článek
8 důvodů proč pít zelený čaj místo kávy
8 důvodů proč pít zelený čaj místo kávy Mnohé z nás si nedokáží svůj den bez kávy představit. Dopřáváme si ji ráno k snídani i k odpolednímu dortíku. Přesto existuje několik důvodů, proč byste právě kávu měly vyměnit za kvalitní zelený čaj.
Článek
10 potravin, které vám pomohou od bolesti
10 potravin, které vám pomohou od bolesti Některé potraviny nám mohou pomoci, pokud nás něco bolí. Proti slabší bolesti zubů, kloubů, svalů, hlavy nebo třeba i břicha nám může pomoci několik potravin, z nichž většinu míváme běžně nebo alespoň občas doma. Která jídla to jsou?
Článek
Čtenářka radí: Jarní únava a zelené potraviny
Čtenářka radí: Jarní únava a zelené potraviny S jarní únavou souvisí jarní očista a potřeba těla zbavit se škodlivých látek. Mladý ječmen a chlorella pyroidenosa patří mezi přirozené a komplexní potraviny, tělo sytí, čistí, regeneruje a harmonizuje.
(1) Načíst více