Kategorie Antioxidanty

Článek
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku Akné, vyrážka a šupinatá kůže jsou naším nepřítelem číslo jedna. Zakrýváme je make-upem, který ovšem tento problém na chvíli vyřeší, ale nijak nevyléčí. Pokud ve skrytu duše toužíte po zdravé, krásné a zářící pleti, kterou byste nemusela schovávat pod vrstvou make-pu, proveďte revoluci ve svém jídelníčku. Na které potraviny byste se měla zaměřit?
Článek
Alkohol, který vám pomůže zhubnout a sníží cholesterol. Víte, který to je?
Alkohol, který vám pomůže zhubnout a sníží cholesterol. Víte, který to je? Každý, i ten největší abstinent, si výjimečně dopřeje malou skleničku či kapku alkoholu alespoň k přípitku při zvláštních příležitostech. Existuje však takový alkoholický nápoj, který vám nijak neublíží, naopak vám pomůže shodit nějaké to kilo a hlavně vám zaručeně odbourá cholesterol v krvi.
Článek
Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky
Odstraňte z těla škodlivé toxiny během 3 dnů. Metoda, která redukuje přebytečnou vodu a odbourává tuky Všichni si moc dobře uvědomujeme, že některé nabízené potraviny jsou pro naše tělo nezdravé, ovšem vyhnout se jim je téměř nemožné. Abyste však negativním účinkům předešli a své tělo od škodlivých látek detoxikovali, přinášíme vám třídenní čistící očistu.
Článek
Čtenářka píše: zelený čaj, 5000 ročná tradícia
Čtenářka píše: zelený čaj, 5000 ročná tradícia Päťtisíc rokov zalievania a lúhovania mladých čajových lístkov je na ďalekom východe samotným rituálom. Tento všade vychvaľovaný nápoj má podľa povestí korene v Číne, kde sa z náhody vykľul čaj, ktorý je v tejto dobe považovaný za všeliek a elixír mladosti. Aké skutočnosti sa v ňom ukrývajú?
Článek
Co se stane s vaším organismem, když sníte banán s tmavými skvrnami?
Co se stane s vaším organismem, když sníte banán s tmavými skvrnami? Také milujete banány? Potom se vám už určitě stalo, že jste si dali přezrálý banán, který na sobě již měl tmavé skvrny. Co to pro nás znamená a jaký je rozdíl mezi konzumací standardně zralého banánu a toho přezrálého? Budete se divit.
Článek
Zázrak jménem Matcha Tea – pomůže zhubnout i pročistit organismus
Zázrak jménem Matcha Tea – pomůže zhubnout i pročistit organismus Slyšely jste už o Matcha Tea? Tento zázračný japonský mletý čaj si od buddhistických mistrů a samurajů konečně našel cestičku i k nám a získává si stále větší oblibu. Co je na něm ale vlastně tak výjimečného? Rozhodly jsme se mu podívat na zoubek.
Článek
8 důvodů proč pít zelený čaj místo kávy
8 důvodů proč pít zelený čaj místo kávy Mnohé z nás si nedokáží svůj den bez kávy představit. Dopřáváme si ji ráno k snídani i k odpolednímu dortíku. Přesto existuje několik důvodů, proč byste právě kávu měly vyměnit za kvalitní zelený čaj.