Kategorie Balkon

Článek
Vytvořte si příjemné posezení na balkoně: V tomto malém ráji zapomenete na starosti všedního dne
Vytvořte si příjemné posezení na balkoně: V tomto malém ráji zapomenete na starosti všedního dne Bydlíte v bytě? Pokud máte balkon, zkuste si jej přetvořit na oázu klidu a relaxace. Právě zde si budete moci pochutnat na voňavé kávě nebo si přečíst svou oblíbenou knížku, a zapomenout tak na starosti, které nám všem pandemie koronaviru přináší. Máme pro vás několik tipů, jak vyšperkovat svůj balkon k dokonalosti.
Článek
Letní terasa snů: Dejte starým pneumatikám novou šanci a vytvořte si stylový odkládací stolek
Letní terasa snů: Dejte starým pneumatikám novou šanci a vytvořte si stylový odkládací stolek Sednout si na prosluněnou terasu, popíjet kafíčko a číst si oblíbenou knížku. No řekněte, komu by se to nelíbilo? Svou terasu či balkon si můžete pěkně a stylově zařídit, i když máte hlouběji do kapsy. Jednoduše využijte to, co máte doma po ruce. Třeba staré pneumatiky z osobního automobilu, ze kterých vykouzlíte nádherný odkládací stolek!
Článek
Nevíte jak pečovat o balkonové květiny? Máme pro vás 5 rad, které vám práci ulehčí
Nevíte jak pečovat o balkonové květiny? Máme pro vás 5 rad, které vám práci ulehčí Snem každého zapáleného zahrádkáře je mít co nejkrásnější květiny. Avšak ne vždy se to daří tak, jak bychom si přáli. O rostliny se nemusí starat jen ti, co bydlí v domečku se zahradou, ale i ti, kteří si vysadili rostliny na svém balkonu. Jak se tedy o okrasné květiny starat, aby vám vydržely co nejdéle?
Článek
Jeho malý syn nechtěl jíst, tak ho zavřel doma a šel si na balkón zapálit. Tátu tam ale zamkl...
Jeho malý syn nechtěl jíst, tak ho zavřel doma a šel si na balkón zapálit. Tátu tam ale zamkl... "Když jsem dal svému synovi oběd, nechtěl jíst. Moje trpělivost přetekla, tak jsem mu to nařídil rozkazem a šel si na balkon zapálit. Bylo to v zimě, tak na mě syn zavolal, ať zavřu dveře, že je mu chladno. Jenže nově udělané balkonové dveře nejdou zavřít zvenku, proto jsem mu řekl, ať je zevnitř zavře sám…"