Kategorie Blondýnky

Článek
Skandinávská bílá válcuje klasické blond vlasy: Jak se vám tento nejnovější vlasový trend líbí?
Skandinávská bílá válcuje klasické blond vlasy: Jak se vám tento nejnovější vlasový trend líbí? Máte blond vlasy nebo po nich toužíte? V tom případě byste měla vědět o nejnovějším vlasovém trendu, kterému podlehly už desetitisíce žen po celém světě. Klasická zlatavá blond je totiž dávno pasé, dnešní blondýnky dávají přednost studeným odstínům. Na plné čáře mezi nimi vítězí skandinávská bílá blond, která aspiruje na barvu vlasů roku 2019.
Článek
Ach ty blondýnky! Mrkněte, čeho všeho jsou schopné
Ach ty blondýnky! Mrkněte, čeho všeho jsou schopné Přiznejme si, jiné to už asi nebude a blondýnky zůstanou už navždy terčem našich vtipů. Vy sami si jistě na nejeden vtip o "hloupé blondýnce" vzpomenete. Určitě bychom neměli všechny plavovlasé krasavice házet do jednoho pytle, ale následující fotografie jim body k dobru rozhodně nepřidají.
Článek
Hrozivě nalíčené blondýny!
Hrozivě nalíčené blondýny! O blondýnkách koluje spousta mýtů, pověr a v neposlední řadě také mnoho vtipů. Zda je nutné všechny zlatovlásky házet do jednoho pytle necháme na vás. Pravdou ale je, že tyhle dívky si při líčení zapomněly mozek mezi blonďatými obláčky.
Článek
Co na vás prozradí vaše vlasy
Co na vás prozradí vaše vlasy Experti tvrdí, že styl vašeho účesu dokáže prozradit mnohé o vaší povaze a vašemu vztahu k sexu. Nevěříte? Otestujte se!
Článek
Barvení vlasů hennou
Barvení vlasů hennou Pokud nejste příliš velké fanynky chemických barev, možná jste někde přemýšlely o přírodní cestě. V oblasti barvení vlasů ji zastupuje henna – kvetoucí rostlina s množstvím barvicích pigmentů, které jsou oblíbené právě…