Kategorie Bolest

Článek
Čtenářka píše: čeho se vyvarovat ve stravování při bolesti kloubů
Čtenářka píše: čeho se vyvarovat ve stravování při bolesti kloubů Pokud je bolest kloubů součástí vašeho každodenního života, jistě jste vypozorovali, že velký vliv na to, jak se aktuálně cítíte, má složení stravy. Některé její složky totiž způsobují potíže, jiné zase naopak pomáhají. Pokud chcete začít nový rok v relativním klidu, zkuste se vyvarovat některých konkrétních složek jídla.
Článek
Tyto 4 věci v sexu raději nezkoušejte. V některých případech můžete přijít i o život!
Tyto 4 věci v sexu raději nezkoušejte. V některých případech můžete přijít i o život! Říká se, že se má vyzkoušet všechno, ale ne vždy to platí. Existují věci, do kterých byste se především v sexu neměli bez předešlé domluvy a přípravy pouštět. V opačném případě to totiž může mít katastrofální následky.
Článek
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich efektivně zbavit
Afty vás už trápit nebudou! 3 způsoby, jak se jich efektivně zbavit Afty v ústech dokážou být pěkně otravné – jsou bolestivé a jejich léčba se často vleče. Naštěstí se při kurýrování nemusíte spoléhat na lékárnu – známe 3 přírodní způsoby, jak se jich nadobro zbavit.
Článek
Trpíte na migrény nebo citlivé zuby? Takhle se zbavíte bolesti za pár minut a bez prášků!
Trpíte na migrény nebo citlivé zuby? Takhle se zbavíte bolesti za pár minut a bez prášků! Napadlo by vás, že stimulací určitých míst na těle dokážete překonat i ty nejvíce frustrující nemoci, starosti nebo bolesti? A právě o tomto bude následující článek.
Článek
Bolesti v těchto částech těla určitě neignorujte. Mohou být velice nebezpečné!
Bolesti v těchto částech těla určitě neignorujte. Mohou být velice nebezpečné! Žádná bolest by se neměla přehlížet, protože tím se nám organismus snaží říct, že něco není v pořádku. Někteří, i přesto, že je něco bolí delší dobu, tomu nepřikládají žádnou váhu a přechází to, což je ovšem špatně. Tělo přímo volá o pomoc!
Článek
Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si rozhodně měli přečíst tohle!
Užíváte na bolest Ibuprofen nebo podobné léky? Potom byste si rozhodně měli přečíst tohle! Lékaři pravidelně předepisují Ibuprofen svým pacientům v případě bolesti hlavy, bolesti v zádech nebo na bolest zubů. Ale i když tyto pilulky zmírní bolest na nějakou dobu, trvale ji nevyléčí. Například se probudíte se stejnou bolestí každé ráno, což vede k neustálé frustraci a stále se opakující bolesti.
Článek
Dobré skutky - momenty z roku 2014, které jsou důkazem, že lidstvo není ztraceno
Dobré skutky - momenty z roku 2014, které jsou důkazem, že lidstvo není ztraceno Pojďte se s námi podívat na dobré skutky, které se loni udály a staly se okamžitě senzací. Malá holčička, která roztančila metro, Basketbalový tým, který oficiálně podepsal smlouvu s pětiletým chlapcem s leukémií, aby si s…
Článek
Zdravé potraviny pro krásu
Zdravé potraviny pro krásu Je mnoho potravin, které naší kráse a zdraví moc nepřidávají. Všichni si dokážeme představit, jaké to asi můžou být – nezdravé a kalorické. Ale jsou také potraviny, které jsou dobré pro zdraví i krásu našeho těla. Ptáte se, které to jsou? Pak čtěte.
(4) Načíst více