Kategorie Brazílie

Článek
V Brazílii se narodilo dítě z transplantované dělohy mrtvé dárkyně. Poprvé v historii
V Brazílii se narodilo dítě z transplantované dělohy mrtvé dárkyně. Poprvé v historii Jen před pár hodinami oběhla celý svět zpráva, že se brazilským lékařům podařilo, aby žena s transplantovanou dělohou porodila živé dítě. To se sice několikrát podařilo i v minulých letech, jednalo se však o živé dárkyně. V tomto případě však byla ženě transplantována děloha již mrtvé ženy.
Článek
Tříleté holčičce se vytvořil na obličeji obří nádor. Po jeho odstranění se mohla poprvé v životě smát a jíst bez bolestí
Tříleté holčičce se vytvořil na obličeji obří nádor. Po jeho odstranění se mohla poprvé v životě smát a jíst bez bolestí Melysse Delgado byly teprve tři roky, když musela podstoupit operaci, při které jí byl odebrán velmi vzácný nádor na obličeji, který vážil neuvěřitelné dva kilogramy. Podle slov lékařů vypadal tento benigní tumor jako druhá hlava, která byla připojena k čelisti.
Článek
Rodina zakopala novorozence na zahradě. Po osmi hodinách se dostavil zázrak
Rodina zakopala novorozence na zahradě. Po osmi hodinách se dostavil zázrak V Brazílii se stalo něco naprosto šíleného. Indiánská rodina zakopala na zahradě čerstvě narozené miminko, které prý nejevilo žádné známky života. Po osmi hodinách na ono místo dorazila policie, se kterou se následně dostavil zázrak.
Článek
Tahle krásná dívka si i přes svůj hendikep dokáže užívat života
Tahle krásná dívka si i přes svůj hendikep dokáže užívat života Život brazilské modelky Paoli Antonie se radikálně změnil před dvěma lety, kdy jí srazilo auto, a přišla o nohu. Rozhodla se však, že se svého skvělého života a našláplé kariéry nevzdá a i přes její hendikep sportuje, cestuje, pracuje a užívá si života.