Kategorie Byt

Článek
Vykradli váš byt nebo dům: Jak postupovat?
Vykradli váš byt nebo dům: Jak postupovat? Milé dámy. Poslední příspěvek věnující se tématu „Zloděj a váš domov“ je na světě. V prvním příspěvku, „Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději!“ jsem vám dala pár dobrých rad, jak se nenechat překvapit zloději, když zůstane váš domov delší dobu prázdný.
Článek
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději
Jedete na dovolenou? Nenechte se překvapit zloději Jsem ráda, že jsem tento článek stihla dopsat ještě předtím, než se všechny dámy rozprchnete na dovolené, prázdniny a své domovy necháte po nějaký čas opuštěné. Doufám, že vám tento článek bude inspirací a zvýší ochranu vašeho domova.
Článek
Bydlení na 8 metrech čtverečních: Cestovatelka žije v japonském bytě, který připomíná chodbu
Bydlení na 8 metrech čtverečních: Cestovatelka žije v japonském bytě, který připomíná chodbu Japonsko je po celém světě známé svým stísněným bydlením. Jenže tokijský byt, ve kterém žije cestovatelka Emma, je miniaturní i na japonské poměry. Tato mladá dívka si vybudovala útulný domov na pouhých 8 metrech čtverečních. Když do jejího bytu vejdete, přijdete si spíš jako v úzké chodbě. I tak má Emma ve svém bytě vše, co potřebuje.
Článek
Tato žena vdechla bunkru z druhé světové války nový život. Přestavěla jej na útulný byt
Tato žena vdechla bunkru z druhé světové války nový život. Přestavěla jej na útulný byt Není tajemstvím, že během druhé světové války byly po celé Evropě postaveny bunkry, které měly obyvatele chránit před bombami. Jakmile začalo bombardování, lidé se zde schovávali a častokrát jen díky těmto bunkrům přežili bez úhony.
Článek
Potřebujete vyčistit byt od negativní energie? Pomůže vám tento snadný trik!
Potřebujete vyčistit byt od negativní energie? Pomůže vám tento snadný trik! Ačkoliv je to pro naše oko neviditelná věc, mohou se v našem bytě či domě objevovat pozitivní a bohužel i negativní energie. Pozitivní energie jsou vždy vítány, co ale s těmi negativními? Těch je potřeba se účinně a bezpečně zbavit!
Článek
9 osvědčených rad jak zvětšit malý byt
9 osvědčených rad jak zvětšit malý byt Bydlíte v malém bytě a přáli byste si pro sebe alespoň trochu víc místa? Ne každý si může dovolit bydlet v bytě 4+1, ale naštěstí existuje několik osvědčených fíglů, které pomohou váš byt opticky zvětšit. Vyzkoušejte je a budete mile překvapeni!