Australští hasiči nafotili kalendář na rok 2020: Svůdně zapózovali s domácími zvířátky

Australští hasiči nafotili kalendář na rok 2020: Svůdně zapózovali s domácími zvířátky Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com

Australští hasiči každým rokem vydávají charitativní kalendář, prostřednictvím kterého podporují dobrou věc. Ani letošní rok není výjimkou. Světlo světa tak spatřil kalendář na rok 2020, v němž tito muži odhalují svá svůdná těla, a to tentokrát po boku roztomilých zvířátek. Jejich nejnovější kalendář je doslova pastvou pro oči.

V hlavní roli svůdní australští hasiči

Tito krasavci nasazují nejen své životy v boji s ohněm a při záchraně lidí. Už 27 rokem v Austrálii z charitativních důvodů vydávají rovněž kalendář, nad jehož fotkami se ženám podlamují kolena. Také v letošním roce jsou australští hasiči hlavními modely svůdného kalendáře, jehož výtěžek půjde na charitu.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com

Svalnatá těla a roztomilá zvířátka: Ideální kombinace

Autoři letošního kalendáře si jsou jistí tím, že kombinace vypracovaných mužských těl a roztomilých zvířátek musí zkrátka fungovat a že je to ten nejlepší způsob, jak přitáhnout pozornost a vydělat peníze pro dobrou věc.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com Kalendář na rok 2020 však přináší jednu žhavou novinku: Ke svým hrdinným a svalnatým australským kolegům, kteří se nechali v celé své kráse zvěčnit s klokany, koalami, štěňátky, koťátky či kačenkami, se totiž letos přidali také hasiči z Německa a Francie.

Kalendář na rok 2020 podporuje menší charitativní organizace

Tito muži prostřednictvím kalendáře na rok 2020 konkrétně podpoří menší charitativní organizace, které pomáhají dětem s Aspergerovým syndromem či autismem. Výtěžkem z prodeje kalendáře chtějí pomoci také organizacím pečujícím o seniory s Alzheimerem a demencí. Hasiči však letos nezapomínají ani na organizace, které se zabývají záchranou opuštěných a volně žijících zvířat.

Zdroj: Australianfirefighterscalendar.com V Austrálii už 27 let charitativní organizace vědí, že když místní profesionální hasiči odhodí své svršky, úspěch je zaručen. Pokud vás krása i poslání těchto hrdinných mužů oslovila, jejich kalendáře jsou k dostání na této webové adrese. Australské hasiče můžete speciálně sledovat také na Instagramu, Facebooku a YouTube.

Autor:
Publikováno: 18. 11. 2019 11:32 Nahlásit obsah