Diváci zuří kvůli účasti Chili ve StarDance: “Nacpe se, kam může,” hejtují na sociálních sítích

Diváci zuří kvůli účasti Chili ve StarDance: “Nacpe se, kam může,” hejtují na sociálních sítích Zdroj: Profimedia

Česká televize odkryla účastnice nové řady StarDance. Jednou ze známých tanečnic bude kuchařka a food influencerka Ta Thuy Dung, známá jako Chili. Ne všem je ale tahle dáma s osobitým humorem po chuti. Spousta lidí na sociálních sítích kvůli její účasti zuří a tvrdí, že se podle nich Chili nacpe opravdu všude.

“Kuchařka a tvůrkyně skvěle okořeněného videoobsahu Chili Ta už brzy vymění bílý rondon za barevné třásně. Připraví nám na parketě nové řady StarDance vítězné menu?” představila Česká televize novou účastnici další řady Star Dance.

Ne všichni diváci jsou však z účasti Ta Thuy Dung alias Chili nadšení. Jejich nelibost je vidět hlavně na sociálních sítích.

“To snad né. Tohle není celebrita. To je člověk, co se se*e kam může, protože není schopnej si najít reálnou práci. Doufám, že domů půjde jako první,” napsala drsně na Instagramu StarDance Anina.

Chili vzbudila na sociálních sítích kvůli své účasti v oblíbené taneční soutěži spoustu rozporuplných reakcí. Řada lidí ji považuje za profesionální celebritu, neboť se už účastnila několika televizních show jako MasterChef nebo Survivor.

“Chilli je taková profesionální TV soutěžící. V Survivoru jsem ji neviděla, protože se na něj nedívám, ale v Masterchefovi s ní byla legrace. Chyběl mi Chlopčík, ale teď mám zase důvod se dívat. Jsem hodně zvědavá, jak jí diváci přijmou,” okomentovala Stáňa. “Z jiných reality show ji moc nemusím, tak se těším, že třeba poznám její jinou tvář. Tu lepší,” uvedla svůj názor Šárka.

Třináctý ročník populární taneční show StarDance odstartuje na obrazovkách České televize letos na podzim. Kromě Chili se v nové řadě objeví také zpěvačka Lucie Vondráčková, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, herečka Jana Paulová a herečka Marta Dancingerová.

Zdroj: https://www.instagram.com/stardancecz/
Autor:
Publikováno: 22. 4. 2024 15:26 Nahlásit obsah