Jak se změnili herci z filmu Mumie?

Jak se změnili herci z filmu Mumie? Zdroj: Shutterstock

Od natáčení slavného filmu Mumie už uběhlo 24 let a hlavní představitelé Brendan Fraser v roli Ricka a herečka Rachel Weisz jako krásná knihovnice Evelyn se samozřejmě změnili. Jak? To vám ukážeme v dnešním článku.

Brendan Fraser: Z hezouna obtloustlý chlapík

Brendan Fraser, který dlouhá léta lámal srdce mnoha dívek a žen se ovšem přestal o sebe starat, ztloustl a dnes je z něj obtloustlý chlapík s pivním bříškem.

Rachel Weisz: Věk byste na ní nepoznali 

Rachel Weisz je i dnes po téměř čtvrt století stále krásná a přitažlivá žena. Klidně by mohla hrát opět tu akční hrdinku bojující s mumií a nikdo by nepoznal rozdíl.

Patricia Velasquez: Žena plná půvabu 

Patricia Velasquez, která oslnila diváky svou rolí Ank-Su Namun, je sice o rok mladší než Rachel, ale léta se na ní podepsala a dnes vypadá o mnoho starší než její herecká partnerka. I tak je to ale stále nádherná žena. 

Jak se ale ve skutečnosti vyvíjela dál jejich kariéra? Níže, najdete video, ve kterém se podíváme na to, jak dnes herci z Mumie vypadají a jak se jim od dob natáčení dařilo. Jejich životy ovlivnily zdravotní problémy, rozvody, nové rodinné přírůstky a také jedna cena Oscar.

Autor:
Publikováno: 4. 1. 2023 07:28 Nahlásit obsah