Kategorie Čas

Článek
Chodíte neustále někam pozdě? Nejste nespolehliví, ale nemocní
Chodíte neustále někam pozdě? Nejste nespolehliví, ale nemocní Stává se vám pravidelně, že ať se snažíte, jak můžete, stejně dojdete vždy pozdě - na kafe s kamarádkou, na kontrolu k zubaři, na oběd k tchýni? Pokud ano, tak tento článek je přesně pro vás - jste totiž nemocní.
Článek
Tři věci, kterých lidé na sklonku života litují nejvíc
Tři věci, kterých lidé na sklonku života litují nejvíc Podzim je bohužel obdobím, kdy kvůli dušičkám a později i Vánocům myslíme na své zesnulé blízké mnohem častěji než jak je tomu v jiných měsících. A právě kvůli vzpomínce na naše milované, kteří tu s námi již nemohou být, je dobré si připomenout, co je na světě důležité.
Článek
Jak zvládnout rozchod? Nedělejte tyto zásadní chyby!
Jak zvládnout rozchod? Nedělejte tyto zásadní chyby! Když vztah končí, je to situace, která není jednoduchá pro žádnou z nás. Občas se může stát, že rozchod přijde ve chvíli, kdy to ani nečekáte a dny předtím jste si ještě vesele plánovala společnou budoucnost. Ta se ale právě vypařila jako obláček dýmu.
Článek
Čtenářka píše: Máte na cvičení jen 10 minut denně?
Čtenářka píše: Máte na cvičení jen 10 minut denně? V dnešní uspěchané době je těžké si dát pořádně do těla. Nikdo z nás nechce vypadnout z formy, proto tím nejjednoduším řešením je cvičit každý den po dobu 10 minut. Nezabere to spoustu času a udržíte si skvělou kondici.
Článek
Čtenářka píše: Zpevněte zadeček v 15ti minutách
Čtenářka píše: Zpevněte zadeček v 15ti minutách Nemáte dostatek času na cvičení? Trápí vás, že si nemůžete dát pořádně do těla. Zkuste cvičit každý den v několika minutách. Uvidíte, že se výsledky brzy dostaví.
Článek
5-Minute Crazy Workout
5-Minute Crazy Workout Léto se pomalinku blíží. Většina lidí je ve stresu kvůli své postavě. Přináším 5 minutový trénink, který vám spálí kalorie raz dva.
Článek
Čtenářka píše: DAILY CHALLENGE - Day 2
Čtenářka píše: DAILY CHALLENGE - Day 2 Nebojte se vyzkoušet nové cvičení. Je to velmi motivující jít s odhodláním do neznámého. Zuzka osvěží váš dosavadní fitness plán.