Slovenská zpěvačka Kristína se stala maminkou. Porodila chlapečka Radoslava

Slovenská zpěvačka Kristína se stala maminkou. Porodila chlapečka Radoslava Zdroj: Shutterstock

Pri oltari, V sieti ta mam, Navždy nebo Horehronie. To jsou největší hity slovenské zpěvačky Kristíny, vlastním jménem Kristíny Pelákové, která svou hudbou výrazně zabodovala i v Česku. Tato krásná žena se nyní na místo zpívání věnuje mateřským povinnostem. Jak informovala před pár dny na Instagramu, začátkem května se jí narodil syn Radoslav.

Babyboom mezi celebritami pokračuje i nadále. A to nejen v Česku, ale i na Slovensku. Ke slavným novopečeným maminkám se letos na jaře přidala také oblíbená zpěvačka Kristína.

“Ahoj, ozývám se po delším čase s krásnou novinkou, kterou s vámi chci sdílet. Začátkem května jsem se stala mámou, narodil se mi chlapeček Radoslav. Tak vás všechny zdravím,” informovala Kristína Peláková na Instagramu o narození svého prvního potomka.

Úspěšná slovenská zpěvačka Kristína si své soukromí velmi chrání. V roce 2016 o ní proběhla zpráva, že se po 11 letech vztahu provdala za svého partnera Mariana Kavuliče. Se založením rodiny si však dali na čas. První společné dítě do své rodiny přivítali až letos v květnu.

33letá Kristína Peláková porodila svého synka Radoslava v košické porodnici a zdá se, že vše proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. “Jsem šťastná, jsme oba i s Radkem zdraví. Máme nyní během šestinedělí poznávací období. Je to pro mě takový nový život, jsem ráda, že je vše v pořádku,” svěřila dále na Instagramu své pocity zpěvačka Kristína.

Že se letos v květnu stala novopečenou maminkou, je pro fanoušky slovenské zpěvačky velkým překvapením. Jak sama přiznává, “utajit” těhotenství jí pomohla právě protipandemická opatření. Nemohla koncertovat, a tak se dokonale skryla před zraky veřejnosti.

“Nějak se to nešířilo. Díky tomu, že jsem zprávy o svém těhotenství nedávala na sociální sítě, žila jsem více méně ve svém vlastním světě,” vysvětlila slovenská zpěvačka, která je oblíbená i v Česku.

Autor:
Publikováno: 27. 5. 2021 11:43 Nahlásit obsah