Tereza Bebarová je milovnicí zimního otužování. Ledovou koupelí v plastovém sudu zahájila i rok 2022

Tereza Bebarová je milovnicí zimního otužování. Ledovou koupelí v plastovém sudu zahájila i rok 2022 Zdroj: Profimedia

Herečka Tereza Bebarová propadla trendu otužování. Není však žádnou začátečnicí, ve studené vodě pod širým nebem se otužuje již druhou zimu po sobě. Tato sympatická žena, kterou si snad každý pamatuje jako Světlanu z nekonečného seriálu Ulice, přitom nedá dopustit na domácí otužování v napuštěném sudu.

“Nemohla jsem odolat. Samozřejmě vypadám, jako že jsem se tam ráchala půl hodiny, ale během dvou minut jsem vyskočila ven, rudá jak rak a úplně to stačilo. Tak co, když na mě koukáte, je vám zzzzzzima?” připsala na Instagramu Tereza Bebarová ke svému krátkému videu ze zimního otužování v 300litrovém sudu.

Jak je na videu vidět, oblíbená herečka, podle které je otužování báječná a zdravá věc, si vychutnává v napuštěné kádi přímo ledovou koupel. Dřív, než do zimní lázně vleze, přímo na kameru ukazuje kousky ledu. 

Některým instagramovým fanouškům z Terezina otužování naskočila doslova husí kůže a herečku chválí za její odvahu. Mně je zima, jen vás vidím, při té představě vlézt do ledové vody… Ale určitě trénink a dá se to zvládnout, otužování je důležité,” napsala například jedna sledující.

Našli se však další odvážlivci, kteří se otužují podobným způsobem jako Tereza Bebarová. A to nejen v sudu, ale také v řece. Další zase běhají rádi bosí ve sněhu. Chodím do řeky a takhle dobře u toho teda nevypadám,” pochválila Terezu další sledující.

Aby toho nebylo málo, otužováním v plastové kádi s ledovou vodou přivítala Tereza Bebarová také nový rok 2022. Tak ať je pro ni co nejzdravější!

Zdroj: Instagram.com 

Autor:
Publikováno: 13. 1. 2022 13:38 Nahlásit obsah