Tereza Ramba zažívá hororovou dovolenou. V exotickém ráji celou rodinu dostihly nemoci

Tereza Ramba zažívá hororovou dovolenou. V exotickém ráji celou rodinu dostihly nemoci Zdroj: Profimedia

Herečka Tereza Ramba prožila posledních několik měsíců velmi náročným způsobem. Po prodělaném covidu se na ni i na její děti nabalovala jedna nemoc za druhou. Aby Tereza Ramba s dětmi a manželem Matyášem přišla na jiné myšlenky, vyrazili na dovolenou k moři, která se však změnila v horor. Nemoci totiž Terezinu rodinu dostihly i v exotickém ráji.

“Ráj čeká, až se uzdravíme, všichni jsme nemocný a každej máme něco jinýho. Přijde mi to absurdní a úžasnýmu ostrovnímu doktorovi taky. Během pár dní se u něj my čtyři vystřídáme s chřipkou, sedmou nemocí, zánětem dutin, druhou sedmou nemocí, abnormální reakcí na antb a šílenou angínou,” popsala začátek své dovolené u moře Tereza Ramba.

Měla to být dovolená snů, kde si měli manželé Tereza a Matyáš Rambovi spolu se svými dětmi odpočinout a načerpat nové síly po náročném období. Jenže, stal se pravý opak, a Tereza Ramba zažívá doslova pekelnou dovolenou.

“Můj neutichající optimismus ve smyslu, že se u moře všichni přirozeně uzdravíme, pomalu utichá. Za chvíli už má odlítat Maty. Koláček je po mě. Takže s vysokou horečkou celej olezlej sípe: jsem hdlavej mamí, koukej, už jsem hdlavej. In ten days you are all ok madam, utěšuje mě ten doktor. In ten days I’m zpátky v letadle a v klimatizaci a čeká mě patnáct hodin samotnou s dětma ve třech strojích a pak teplotní skok. Takže mě asi spíš jebne,” uvedla na svém Instagramu oblíbená herečka.

Místo toho, aby si Tereza Ramba se svou rodinou užívala moře, písečné pláže a žhnoucí sluníčko, je spolu se svými nemocnými dětmi zavřená v hotelovém pokoji. 

“Střídavě se bojím o různý členy rodiny a o sebe a z Prahy mě dodělá mamá, která má teorii, že doma by to bylo to samý, jenom bych musela vařit. Musím uznat, že to je pravda. Odcházíme na oběd se zvoláním: jdeme morová patrolo a všichni kamarádi už si od nás dávno odsedli. Všechny nálepky máme nalepený. Lega postavený. Všechny kolečka aut jsou vydřený a silnice v písku byla postavena na tisíc způsobů,” doplnila Tereza Ramba, která podle svých slov aktuálně netráví holidays, nýbrž “hellidays”.

Zdroj: Shutterstock Krásná herečka, která stihla své instagramové fanoušky potěšit alespoň jednou fotkou v plavkách u moře, dodala, že příště se svými dětmi už nikam nejede. Maximálně prý, až budou velcí, zdraví a zcela samostatní.

“Taky bych chtěla říct, že už s těma harantama nikam neletím, minimálně než jim bude dvacet a budou mít vlastní chatku. Tak jestli mi závidíte ty prosluněný fotky, který mi moje MF stihla vyfotit během asi tří minut ve dvou dnech, co nepršelo, a my jsme byli všichni zaráz skoro zdraví, můžete mi závidět tak na 60  víc tomu nedávejte. Dětem blízko u sebe zdar. Hroutím se a miluju to, a tak to prostě je. Držte se lide! Taky se držíme,” vzkázala upřímně lidem na Instagramu Tereza Ramba.

Zdroj: Instagram.com/tereza.voriskova
Autor:
Publikováno: 20. 10. 2022 13:12 Nahlásit obsah