Těžké začátky celebrit: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily?

Těžké začátky celebrit: Čím se živily slavné hvězdy, než se proslavily? Zdroj: Shutterstock

Brad Pitt, Jim Carrey, Madonna a další. To jsou jen některá jména osobností, kteří jsou slavní, obdivovaní a kteří mnohdy nemohou vyjít ven bez ochrany bodyguarda. I tito lidé však zažili období, kdy měli hluboko do kapsy, nikdo je neznal a o své současné slávě jenom snili. Zajímá vás, čím se tito lidé živili?

Začátky každé kariéry bývají drsné a často za nimi stojí těžké úsilí a pevná vůle. Důležité je se nevzdat a za svým snem si vytrvale jít. Nejinak tomu je i u slavných herců, zpěváků a dalších umělců. I oni si museli najít svou cestu a na vysněný úspěch si klidně i pár let počkat.

Věřte tomu nebo ne, i oni si prošli životním obdobím, ve kterém je nikdo neznal a nikdo o ně vlastně ani nestál. V té době měli hluboko do kapsy, a proto se museli živit, jak to šlo.

Aby si Brad Pitt vydělal na své kurzy herectví, musel v kostýmu kuřete dělat živou reklamu. Ani s Jimem Carreym se osud nemazlil a své rodině musel finančně vypomáhat už během studia na střední škole. Harrison Ford se ke své nejslavnější roli dostal, když zrovna v ruce držel truhlářské nářadí, a Madonna se vydala vstříc úspěchu s pouhými 35 dolary v kapse.

Zdroj: Shutterstock Ač pro každého byla jeho cesta za úspěchem jinak náročná a někdo měl možná více štěstí než druhý, spojovalo je jedno – víra ve vlastní schopnosti a notná dávka trpělivosti. Ač jim osud stavěl do cesty nejrůznější překážky a tisíckrát měli chuť všeho nechat, nikdy to nevzdali. Dnes je můžeme vídat ve světoznámých filmech nebo poslouchat jejich písničky z rádií i velkých pódií a současně pro nás může být jejich životní cesta a úspěch inspirací.

Připravili jsme pro vás video o pěti slavných osobnostech a jejich začátcích. Dozvíte se, jak se musely živit v době, kdy je nikdo neznal a jak vypadala jejich cesta ke slávě.

Autor:
Publikováno: 24. 11. 2023 13:52 Nahlásit obsah