Tom Hanks má koronavirus. Po týdnu se fanouškům ohlásil z karantény

Tom Hanks má koronavirus. Po týdnu se fanouškům ohlásil z karantény Zdroj: Instagram.com @tomhanks

Je to už více než jeden týden, kdy Tom Hanks světu oznámil, že u něj a jeho manželky Rity Wilson testy prokázaly přítomnost koronaviru. Tento populární herec je se svou ženou v současnosti v karanténě v Austrálii, kde před tím natáčel film. Neztrácí však optimismus. Po týdnu v karanténě svým fanoušků poslal velmi pozitivní zprávu.

Tom Hanks se cítil unaveně, měl mírnou horečku a bolelo jej celé tělo

U 63letého herce Toma Hankse a jeho manželky Rity Wilson se prokázala nákaza novým typem koronaviru. Herec a jeho manželka se nejprve cítili velmi unaveně a měli bolesti celého těla. Tento stav doprovázela také mírná horečka. Ke svému zdravotnímu stavu přistoupili zodpovědně a okamžitě se nechali otestovat na koronavirus. Výsledek vyšel pozitivně.

Jakmile se Tom Hanks dozvěděl, že je pozitivní na COVID-19, informoval o tom své fanoušky na Instagramu a slíbil jim, že je bude pravidelně informovat o tom, jak se mu daří. Svůj slib dodržel.

Herec pozdravil své fanoušky z domácí karantény

Svým sledujícím na Instagram, se ozval zhruba po jednom týdnu domácí karantény, kterou se svou ženou tráví v Austrálii. Coby američtí občané v této zemi uvízli proto, že Tom Hanks zde před tím, než se u něj prokázal koronavirus, natáčel nový film.

„Už jsme jeden týden v samostatné izolaci. Příznaky máme se ženou stejné, ale nemáme horečky. Už nám z toho tak trochu kape na maják. Novým sportem se pro mě stalo nejen ležení na gauči, ale i skládání prádla a mytí nádobí. Jsme v tom všichni společně! Zploštěte pandemickou křivku!“ vzkázal Tom na Instagramu svým fanouškům.

Tom Hanks si do Austrálie přibral psací stroj značky Corona

Tom Hanks a jeho manželka se navzdory zdravotním obtížím snaží myslet stále pozitivně. I když se dostali do nelehké situace, věří, že se z nemoci COVID-19 brzy vyléčí. Nemocný herec neztrácí ani pověstný smysl pro humor. Na Instagramu tak sdílel fotku svého oblíbeného psacího stroje, který si vzal s sebou do Austrálie. Na tom by nebylo zas tak nic vtipného, kdyby nešlo o psací stroj značky Corona.

V každém případě je Tom Hanks spolu se svou manželkou rozhodnutý zůstat v izolaci do té doby, kdy to bude nutné. Zapřísáhli se také dodržovat pokyny zdravotníků. O jejich zdravotním stavu informoval veřejnost také jejich 29letý syn Chet.

„Ano, moji rodiče jsou pozitivní na koronavirus. Oba dva jsou v Austrálii, protože zde můj otec natáčel film. Právě jsem s nimi telefonoval a jsou v pořádku, nejsou ani příliš nemocní. Aktuálně si procházejí potřebnými zdravotními opatřeními. Nemyslím si, že je to něco, čeho bychom se měli velmi bát. Vážím si však všech lidí, kteří se snaží dělat všechna potřebná opatření. Vše bude v pořádku,“ snaží se uklidnit veřejnost syn slavného herce.

Autor:
Publikováno: 20. 3. 2020 16:31 Nahlásit obsah