Kategorie Chůze

Článek
Vaše chůze vypovídá o mnoha věcech. Dokáže trefně vyobrazit váš charakter a nejen to
Vaše chůze vypovídá o mnoha věcech. Dokáže trefně vyobrazit váš charakter a nejen to Chůze každého člověka na planetě je svým způsobem ojedinělá a unikátní, vyplývá z podstaty nás samých. Postačí jen, když se na veřejnosti trošku porozhlédnete a nebudete se stačit divit, kolika možnými způsoby lze vlastně chodit. Jakákoliv taková chůze pak vypovídá o charakteru, náladě nebo sexuální přitažlivosti jedince.
Článek
Pět návyků, které vám brání v hubnutí
Pět návyků, které vám brání v hubnutí Cítíte se beznadějně, protože ať děláte, co děláte, zhubnout vám jednoduše nejde? Zapomeňte na drastické diety a mučení v posilovně. Začněte u sebe a svých každodenních návyků!
Článek
Co s nadbytečnými kily po Vánocích? Vyzkoušejte HEAT!
Co s nadbytečnými kily po Vánocích? Vyzkoušejte HEAT! Také si v lednu dáváte novoroční předsevzetí, že zhubnete a zpevníte svou postavu a poté v prosinci nacházíte zapomenuté pernamentky do posilovny a stíráte prach z knížek a DVD o cvičení? Zapomeňte na staré návyky a…
Článek
Úchvatné ornamenty ve sněhu
Úchvatné ornamenty ve sněhu Chodíte rádi po sněhu? Anglický umělec a kartograf Simon Beck také. Zimu tráví tím, že do sněhu pomocí chůze vytváří obrovské obrazce. Vytvoření jednoho ornamentu však trvá několik hodin, někdy i téměř cel7 den. Stále…
Článek
Chůze – zdraví, krása, kondice
Chůze – zdraví, krása, kondice Chůze je nejstarším „dopravním prostředkem“ lidstva a je pro nás nejpřirozenější pohybovou aktivitou. Při chůzi hubneme, utužujeme si zdraví a celkově prospíváme své kráse. I při průměrné zátěži lze při chůzi vydat relativně velké množství energie a tedy zhubnout.
Článek
Procházka – recept proti vánočním kilům
Procházka – recept proti vánočním kilům Vánoční svátky jsou mimo jiné také obdobím velkého množství jídla a zpravidla nedostatku pohybu. Využijte vánoční čas k tomu, abyste začali s pravidelnými procházkami a spojili tak příjemné s užitečným.
Článek
Chcete dokonalé tělo? Přinášíme Vám fitness tipy VIP trenérů!
Chcete dokonalé tělo? Přinášíme Vám fitness tipy VIP trenérů! To oni jsou prapůvodci toho, že herečky, zpěvačky a slavné modelky mají plochá bříška, štíhlé nohy a pevné zadky. Využijte jejich zkušenosti ve svůj prospěch a osvojte si jejich triky!