Kategorie Článek

Článek
Tohle udělali spolužáci na pohřbu s její rakví. Důvod dojme snad každého...
Tohle udělali spolužáci na pohřbu s její rakví. Důvod dojme snad každého... Laura Hillierová odešla z tohoto světa příliš rychle. Bylo jí teprve 18 let, když prohrála svůj boj s leukémií. Po celou dobu ji podporovala rodina, kamarádi a spolužáci. To, co pro ni udělali, vám vžene slzy do očí.
Článek
Lékaři v jejím břichu našli podezřelý nález, tak jí doporučili potrat. Ona se ale rozhodla úplně jinak!
Lékaři v jejím břichu našli podezřelý nález, tak jí doporučili potrat. Ona se ale rozhodla úplně jinak! 39letá Tammy Gonzalezová byla na dalším těhotenském vyšetření a nikdy by ji nenapadlo, že by její dítě mohlo být nemocné. Všechno probíhalo bezproblémově až do jednoho vyšetření, během kterého lékař objevil děsivý nález. Lékaři začali hledat příčinu a zjistili něco, co je pro každého rodiče tou nejhorší noční můrou!
Článek
Tatínek políbil svojí dvouletou dcerku na rozloučenou. Brutálně ji ubila její vlastní matka...
Tatínek políbil svojí dvouletou dcerku na rozloučenou. Brutálně ji ubila její vlastní matka... Při zjišťování faktů k tomuto příběhu jsme si do poslední chvíle přáli, aby byl smyšlený. Bohužel tomu tak není a my vám popíšeme, co se stalo v nedalekém Slovinsku. Tohle nám zlomilo srdce!
Článek
Zatoulaná fenka našla v odpadcích pohozené novorozeně. To, co udělala, zamává s každým!
Zatoulaná fenka našla v odpadcích pohozené novorozeně. To, co udělala, zamává s každým! K doslova dechberoucímu incidentu došlo v Ománu. Muž, který jel na kole, si všiml, že je u silnice pes a něco drží v tlamě. Když se přiblížil, uviděl kapky krve na zemi...