Ladylab VIP program, aneb udržuj se v kondici i v pohodlí domova

Ladylab VIP program, aneb udržuj se v kondici i v pohodlí domova

Fitka nám zavřeli a venku není ani příznivé počasí pro sportovní aktivity. Udržet se tak v dobré kondici a nebo začít s novoročním předsevzetí – zhubnout nějaké to přebytečné kilčo navíc se zdá obtížnější než kdykoliv předtím.

Každá nelehká situace nám ovšem otevírá dveře pro alternativní možnosti a stejně jako například distanční výuka může probíhat náš trénink před monitorem v obýváku. V Ladylab usilovně pracovali na propracovaném fitness programu, který dokáže splnit sen o luxusní postavě každé ženě, právě i z pohodlí domova. A jak jak to celé funguje se dozvíš v následujících řádcích.

VIP PROGRAM obsahuje cvičební videa s profesionální trenérkou Míšou Mrázkovou, která tě lekci po lekci dostane do formy z pohodlí domova. S každou nadcházející lekcí se zvyšuje náročnost tréninku a tvoje forma se tak neustále zdokonaluje.

Zdroj: ladylab.cz Prvních 6 týdnů tréninku můžeš otevírat maximálně čtyři cvičební videa týdně, abys nepřeskakovala jednotlivé lekce a naučila se cvičit správně. Po dokončení prvních 30 videí ze základního plánu jsi v dostatečné kondici a dostaneš tak přístup k dalším cvičícím videím. Nadále pak můžeš posouvat svůj trénink o level výše, zaměřovat se na určité partie, které tě trápí a cvičit podle videí, které si sama zvolíš. Trénink si tak plánuješ podle svých potřeb nebo podle Míšiných týdenních tréninkových plánů.

Součástí balíčku VIP PROGRAMU je mobilní aplikace SMART TIMER, se kterou si naplánuješ přesnou dobu tréninku, e-booky s radami a tipy na cviky, regeneraci, odpovědi na nejčastější otázky ohledně cvičení a také spousta odměn v podobě produktů a doplňků stravy.

Zdroj: ladylab.cz V Ladylab razí heslo: Cvič s námi bez ohledu na svou finanční situaci. A to se také odráží v ceně členství VIP PROGRAMU. Za 149 Kč/měsíčně máš k dispozici online osobní trenérku, smysluplně sestavený tréninkový plán a spoustu zajímavých a cenných tipů s odměnami za své výkony. To je ve srovnání s pravidelnými návštěvami fitcenter velmi příjemná alternativa.

Tak co, ještě váháš a nenápadně pokukuješ po faldíčku na břiše a říkáš si, že zas tak hrozný to ještě není? Přestaň svou změnu do nekonečna odkládat a pojď cvičit s holkami z Ladylab! Ta nejlepší investice je totiž do sebe!

Autor:
Publikováno: 17. 2. 2021 10:53 Nahlásit obsah