Pole dance není pouze ženským sportem: Oblíbili si jej i drsní chlapi

Pole dance není pouze ženským sportem: Oblíbili si jej i drsní chlapi Zdroj: Instagram.com

Pole dance není jenom sexy tanec u tyče. Tato moderní sportovní disciplína v sobě naopak spojuje především prvky gymnastiky a akrobacie. V minulosti byl pole dance výhradně ženskou záležitostí, ale to už dávno neplatí. Dokazují to muži, kteří přišli pole dance doslova na chuť. A že jim to u tyče náramně sluší!

21. století bourá zažité stereotypy, a to ve všech rovinách. Není proto výjimkou, když narazíte na muže, kteří se rádi, s chutí a bez ostychu věnují pole dance. Tento sport, přezdívaný jako tanec u tyče, byl dříve považován za ryze ženskou disciplínu. Časy se ale naštěstí mění a akrobatické kousky u tyče vám tak mohou předvést opravdu nádherní muži. A že je na co se dívat!

Enrique Viroso pravidelně cvičí pole dance ve španělském Madridu. Když si prohlédnete jeho Instagram, zjistíte, že touto sportovní disciplínou vyloženě žije.

Pole dance se věnují velmi krásní muži. Důkazem je Alvaro Sanchez.

Pole dance někteří muži označují jako pole fitness. Přistupují k němu spíš jako k velmi účinné formě workoutu. I to je cesta!

U tyče si rádi zacvičí i velmi drsní chlapi. Svou fyzičku si pomocí pole dance zlepšuje i tento Kanaďan.

Za nejuznávanějšího asijského tanečníka pole dance je považován Quian Bui. Podle videa, které zveřejnil na svém Instagramu, dosahuje jeho taneční umění opravdu vysokého ševelu.

Autor:
Publikováno: 24. 7. 2019 10:16 Nahlásit obsah