Vyrobte si organizér na kosmetické štětce: Zn. snadno, rychle a levně

Vyrobte si organizér na kosmetické štětce: Zn. snadno, rychle a levně Zdroj: Irinascutebox.blogspot.com

Kosmetické štětce se v současné době těší velké oblibě a jako nezbytná pomůcka k líčení našly právem své místo také v našich koupelnách. Jenže, jak je máme skladovat a v čem je máme převážet, abychom je neponičily? Známe řešení! Pokud nechcete investovat do drahých pouzder, můžete si v klidu domova vyrobit šikovný organizér. Jak tedy na to?

Organizér na kosmetické štětce: Skvělá vychytávka za pár korun

Jestli doma máte spoustu kosmetických štětců a štětečků a nevíte, kam s nimi, tento problém jsme vyřešili za vás! Udělejte si chviličku a zkuste ze základního materiálu vytvořit praktický organizér na kosmetické štětce. Jeho výrobu zvládne každá a navíc vás ve srovnání s kupovanými kosmetickými taštičkami vyjde jenom na pár korun.

Základní materiál k výrobě organizéru

Zdroj: Irinascutebox.blogspot.com V první řadě potřebujete bambusovou podložku na sushi o rozměrech 24 na 24 centimetrů. Tato podložka je velmi tvárná, neboť se skládá z drobných bambusových dřívek umístěných těsně vedle sebe, která jsou navzájem prošita jemnými nitěmi. V této bambusové podložce ale tentokrát nebudete rolovat sushi, nýbrž kosmetické štětce.

K výrobě organizéru dále potřebujete černou pružnou gumu širokou zhruba 1,5 centimetru, černou niť, nůžky a ozdobnou stuhu.

Výroba organizéru krok za krokem

Výroba organizéru na kosmetické štětce je velmi jednoduchá. V polovině podložky nejprve obmotejte konec černé gumy kolem dvou bambusových dřívek.

Zdroj: Irinascutebox.blogspot.com Gumu následně jemně zastehujte.

Zdroj: Irinascutebox.blogspot.com Pásem gumy poté rovnoměrně provlékněte celou bambusovou podložku. Některá provlečení (tedy úchyty) mohou být větší a některá menší, a to podle velikosti vašich štětců.

Zdroj: Irinascutebox.blogspot.com Na závěr druhý konec gumy opět jemně přistehujte k bambusové podložce.

Zdroj: Irinascutebox.blogspot.com Tímto postupem jste si během několika málo minut vytvořili organizér, do kterého můžete uskladnit všechny svoje kosmetické štětce. Tento organizér se štětci nakonec srolujte a převažte jej ozdobnou stužkou. Co říkáte na výsledek? Líbí se vám?

Zdroj: Irinascutebox.blogspot.com

Autor:
Publikováno: 23. 1. 2019 12:00 Nahlásit obsah