Kategorie Dobrý skutek

Článek
Dívka poslala tisíce vánočních přání lidem z LGBT komunity. Chce je podpořit v tom, aby se necítili sami
Dívka poslala tisíce vánočních přání lidem z LGBT komunity. Chce je podpořit v tom, aby se necítili sami Nikdo z nás nechce být na Vánoce sám. Jsme vždy rádi obklopeni svými blízkými, kteří nás milují. Takové štěstí ovšem často nemají lidé z LGBT komunity, které rodina odvrhla kvůli jejich sexualitě nebo změně pohlaví. Tuto skutečnost si uvědomila také Britka El Roberts-Writhová, která již třetím rokem rozesílá těmto lidem tisícovky vánočních přání.
Článek
10 dojemných příběhů, které dokazují, že společně můžeme změnit svět k lepšímu
10 dojemných příběhů, které dokazují, že společně můžeme změnit svět k lepšímu Ty nejmenší věci mají často ten největší dopad, ve společnosti to platí dvojnásob. Pokud ale chceme něco opravdu změnit, musíme začít u sebe jako lidé z následujících příběhů, kteří neváhali a pohotově pomohli lidem v nouzi, čímž prokázali službu nejen jim, ale i celému světu.
Článek
Dobří lidé existují! 5 dojemných příběhů, které vás chytnou za srdce
Dobří lidé existují! 5 dojemných příběhů, které vás chytnou za srdce Občas se nám může zdát, že v tomto uspěchaném světě jako by nebyl na lásku a dobrotu čas. Lidé se starají především o sebe a měřítkem úspěchu se stávají peníze. I přes to se i v tomto roce našlo množství lidí, jejichž dobré skutky se dotkly srdcí tisíců ostatních. Tady máte některé z nich.
Článek
6 bratrů si nechalo narůst dlouhé vlasy, i když je kvůli nim šikanovali. Proč?
6 bratrů si nechalo narůst dlouhé vlasy, i když je kvůli nim šikanovali. Proč? Phoebe Kannisto je maminka šesti synů, kteří si všichni po několik let nechali růst dlouhé vlasy. I přesto, že byli ve škole často šikanováni, nevzdali se a nechali své vlasy růst dál. Přečtěte si úžasný příběh o tom, proč to celé podstoupili a jak to vlastně celé dopadlo.
Článek
I takhle může vypadat opravdové štěstí
I takhle může vypadat opravdové štěstí Asi každá z nás už někdy prožívala pocity štěstí. V takové chvíli se štěstím můžeme smát, můžeme plakat, tančit nebo i zpívat. Pro každého z nás může být zdrojem tohoto pocitu něco úplně jiného – pro někoho je to vysněný dárek a pro někoho jiného narození dítěte.
Článek
Pomoc lidem v nouzi: fotogalerie, která vás dojme
Pomoc lidem v nouzi: fotogalerie, která vás dojme V následující dojemné fotogalerii se můžete přesvědčit, že svět ještě není tak zkažený, jak si mnozí myslí. Podívejte se na snímky dokazující, že poskytnout pomoc lidem v nouzi může každý z nás. Vždyť každý dobrý skutek musí být jednou náležitě odměněn.