Kategorie Dojemné fotografie

Článek
Zdravotní sestřička zachránila v bejrútské nemocnici tři novorozená miminka. Fotka vznikla několik minut po výbuchu dusičnanu amonného
Zdravotní sestřička zachránila v bejrútské nemocnici tři novorozená miminka. Fotka vznikla několik minut po výbuchu dusičnanu amonného V bejrútském přístavu došlo 4. srpna k ničivé explozi 2 750 tun dusičnanu amonného. Ten zde byl paradoxně celých 6 let skladován bez dostatečných bezpečnostních opatření. I když se tato událost stala takřka před dvěma týdny, Bejrút stále odklízí trosky. Na povrch vyplouvají i další dojemné okamžiky, které jsou s touto tragédií spojeny.
Článek
Single táta Casey Fields se fotil se svou roční dcerkou: Oba dva si oblékli tutu sukénky
Single táta Casey Fields se fotil se svou roční dcerkou: Oba dva si oblékli tutu sukénky Přestože o sobě Casey Fields z amerického Texasu říká, že je drsným chlapíkem, pro svou roční dcerku Lylu by udělal cokoliv. Důkazem jsou jejich společné snímky, které v polovině ledna nafotila umělecká fotografka Jenn Floyd. Na fotkách vidíte dcerku se svým tátou oblečené do tutu sukní i zachycené při „holčičí“ činnosti, jako je lakování nehtů.
Článek
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den Plánování svatby není vůbec snadná záležitost. Spousta věcí, které bychom si přáli, totiž není v našich silách. Své o tom ví Texasanka Tara Foleyová, která měsíc před svou svatbou řešila vážné dilema. Její babička musela jít z důvodu špatného zdravotního stavu do hospicu a hrozilo velké riziko, že se svatby své milované vnučky vůbec nedožije.
Článek
Láska na první pohled: Tito lidé si první setkání s vytouženým psem zapamatují navždy
Láska na první pohled: Tito lidé si první setkání s vytouženým psem zapamatují navždy Máte doma čtyřnohého chlupatého miláčka? A vzpomenete si, jaké bylo vaše první setkání? Jistě souhlasíte s tím, že okamžik, kdy poprvé spatříte nového člena vaší rodinné smečky, je prostě nezapomenutelný. Zkrátka, když vám malé štěně skočí do klína a olíže nos, nemůže to být nic jiného než láska na první pohled!
Článek
Dojemné fotografie jednodenních miminek a jejich maminek
Dojemné fotografie jednodenních miminek a jejich maminek Fotografka Jenny Lewis v rámci svého uměleckého projektu One Day Young nafotila několik mladých maminek s jejich miminky 24 hodin po porodu. Vznikla tak kolekce dojemných fotografií, které ukazují, jakou škálu emocí je možné nalézt…