Single táta Casey Fields se fotil se svou roční dcerkou: Oba dva si oblékli tutu sukénky

Single táta Casey Fields se fotil se svou roční dcerkou: Oba dva si oblékli tutu sukénky Zdroj: Facebook.com | Jenn Floyd Photography

Přestože o sobě Casey Fields z amerického Texasu říká, že je drsným chlapíkem, pro svou roční dcerku Lylu by udělal cokoliv. Důkazem jsou jejich společné snímky, které v polovině ledna nafotila umělecká fotografka Jenn Floyd. Na fotkách vidíte dcerku se svým tátou oblečené do tutu sukní i zachycené při „holčičí“ činnosti, jako je lakování nehtů.

Dcerka i táta v růžové tutu sukénce

Snad každý táta je na oko drsným mužem, ale jakmile má udělat něco pro svou dcerku, jeho srdce roztaje. Tak jako Američan Casey Fields, který se coby single tatínek stará o svou roční dcerku Lylu.

V polovině ledna letošního roku se oba dva zúčastnili společného focení, jehož výsledné snímky vás zcela jistě chytnou za srdce. Na těchto fotkách je k vidění potetovaný chlapík s kšiltovkou na hlavě, který má na sobě oblečenou růžovou tutu sukénku. Stejnou sukni si navíc oblékla také jeho dcerka Lyla.

Zdroj: Facebook.com | Jenn Floyd Photography Že chce být táta se svou dcerkou skutečným parťákem, dokazují i činnosti, kterým se na fotkách věnují. Společně se zájmem vybarvují omalovánky, táta také své dceři lakuje nehty světle růžovým lakem.

Roztomilé fotky si získaly srdce tisíců lidí

Umělecká fotografka Jenn Floyd, která tyto fotky pořídila, je následně zveřejnila na svých facebookových stránkách. Okamžitě po jejich uveřejnění se z fotek táty a dcery stala obrovská senzace. Jejich společné fotky mají do dnešní doby více než padesát tisíc sdílení po celém světě. A aby ne.

Většina lidí Caseyho Fieldse označuje za úžasného tátu, který je schopen pro svou milovanou dcerku udělat cokoliv. Pro některé je také velký hrdina, který se nebojí jít navzdory stereotypům s kůží na trh.

Zdroj: Facebook.com | Jenn Floyd Photography

Fotografie jako nádherné vzpomínky

„Nikdy jsem nezažila nic roztomilejšího. Sama jsem překvapená, jak to skvěle dopadlo. Casey Fields předvedl svou největší přednost – nebojí se udělat cokoliv, aby si vytvořil nádherné vzpomínky na čas strávený se svou dcerou. Představte si je oba za dvacet let. Oba dva budou rádi za to, že tyto fotky mají,“ okomentovala fotografka Jenn Floyd průběh roztomilého focení táty s dcerou.

Zdroj: Facebook.com | Jenn Floyd Photography Jak se vám fotografie táty Caseyho s jeho dcerkou Lylou líbí? Považujete je za roztomilé, nebo myslíte, že už jsou přes čáru? Napište nám svůj názor do komentáře.   

Autor:
Publikováno: 11. 2. 2020 12:48 Nahlásit obsah