V Indii se narodilo dítě se třemi hlavami. Lidé jej považují za reinkarnaci boha

V Indii se narodilo dítě se třemi hlavami. Lidé jej považují za reinkarnaci boha Zdroj: Shutterstock

Ve státě Uttarpradéš na severu Indie se narodilo miminko, jehož příchod na svět věřící Indové považují za výjimečnou událost. Novorozenec přišel na svět se třemi hlavami. A právě kvůli této malformaci jej věřící obyvatelé Indie považují za vtělení boha. Na místo, kde se dítě narodilo, v současnosti míří davy lidí. Chtějí jej totiž uctít.

Indická média informovala o tom, že žena jménem Ragini z indického státu Uttarpradéš porodila v první polovině letošního července miminko se třemi hlavami. Že se jí narodí dítě s velmi neobvyklou tělesnou deformací, nikdo nečekal.

Příbuzní rodičky uvádějí, že ženino těhotenství probíhalo naprosto normálně a že během něj neměla žádné problémy. Žena následně standardně porodila v devátém měsíci těhotenství. 

Videozáznam miminka se třemi hlavami, který zveřejnila indická televizní stanice ETV Telangana, ukazují, že dvě další hlavy jsou k “hlavní” hlavě připojeny v její zadní části a že mají dokonce vlasy. Tříhlavé miminko leží v peřinkách tak, aby mu jeho další hlavičky nezpůsobovaly nepohodlí. S pohybem tedy musejí děťátku pomáhat jeho nejbližší.

Jak dále indická média uvádějí, rodička i její trojhlavé dítě, jehož pohlaví zatím nebylo zveřejněno, jsou v pořádku a údajně již byli z nemocnice propuštěni domů. V každém případě, narození miminka se třemi hlavami způsobilo v Indii obrovskou senzaci. Věřící lidé jej totiž považují za reinkarnaci boha. A tak se ve velkém sjíždějí na místo, kde nyní pobývá, aby jej mohli spatřit na vlastní oči.

Zdroj: ETV Telangana, Dailystar.co.uk

Autor:
Publikováno: 21. 7. 2021 08:47 Nahlásit obsah