Šťastný muž z Michiganu vyhrál v loterii v jediný den dvakrát po sobě. Za pohádkovou sumu si koupí dům a auto a zabezpečí rodiče

Šťastný muž z Michiganu vyhrál v loterii v jediný den dvakrát po sobě. Za pohádkovou sumu si koupí dům a auto a zabezpečí rodiče Zdroj: Shutterstock.com

Snad každý z nás sní o tom, že jednoho dne vyhraje krásnou částku v loterii a po zbytek života se bude mít jako v bavlnce. 24letý muž z amerického státu Michigan měl začátkem letošního října pocit, že má svůj šťastný den. Na benzínové pumpě si proto koupil stírací losy, na které poté vyhrál přes jeden milion dolarů.

Možná to bylo něco mezi nebem a zemí. 24letý muž z města Jackson County v americkém státě Michigan, který si nepřál zveřejnit své jméno, měl jednoho říjnového dne tušení, že by mu mělo přát štěstí. Vypravil se proto na nedalekou benzínovou pumpu, kde si koupil jeden stírací los. 

Určitě se vám už stalo, že jste byli při stírání losu napnutí, jak to všechno dopadne, ale pak přišlo obrovské zklamání. Jak píše portál Upi.com, po setření stíracího losu Super Bonus Cashword, muž z Jackson County zjistil, že vyhrál krásných 5 tisíc dolarů. 

Zdroj: Shutterstock.com Když tento muž přijel domů, měl stále pocit, že má svůj šťastný den, a proto chtěl zkusit své štěstí v loterii ještě jednou. Téhož večera se vrátil na stejnou benzínku, kde si ale koupil jiný typ stíracích losů. Štěstí mu opravdu přálo, když jeden z losů setřel, zjistil, že vyhrál neuvěřitelný jeden milion dolarů.

Šťastný muž, který si přeje zůstat v anonymitě, prohlásil, že se díky této výhře hodlá zabezpečit. Plánuje si koupit vlastní dům a auto. Také chce část peněz, které vyhrál, věnovat svým rodičům.

Autor:
Publikováno: 19. 10. 2020 10:00 Nahlásit obsah