Kategorie Náhoda

Článek
Žena objevila na eBay rodinný poklad: A to ztracené pohlednice z roku 1936 adresované jejím prarodičům
Žena objevila na eBay rodinný poklad: A to ztracené pohlednice z roku 1936 adresované jejím prarodičům Říkáte, že náhody neexistují a že se nic neděje jen tak? Pak vás zaujme příběh britské grafičky Trudy Shillumové, která na eBay objevila pohlednice adresované jejím prarodičům. Této ženě není dodnes jasné, jak se pohlednice z roku 1936 na tento aukční portál vůbec dostaly. Je ale ráda, že se jí tento vzácný rodinný artefakt dostal zpátky do rukou.
Článek
Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista
Plánovat se nevyplácí: Romantickou žádost o ruku během mžiku zkazil neznámý cyklista Mladý muž plánoval celé tři měsíce, jakým způsobem požádá svou přítelkyni o ruku. Vše měl promyšlené do nejmenších detailů - Vybral si krásné místo, kde před svou milou poklekne, najal kameramanku, která jeho žádost o ruku zdokumentuje a svou přítelkyni nalákal na výlet do přírody. Jenže všechno dopadlo úplně jinak, než si představoval.
Článek
Příběh šesti dvojčat, který je opravdovým zázrakem. Tohle jste ještě neviděli!
Příběh šesti dvojčat, který je opravdovým zázrakem. Tohle jste ještě neviděli! Některá zaměstnaní se po čase stanou rutinou, která je poměrně jednotvárná. Některá práce však jinak než tímto způsobem vykonat prostě nejde. To ovšem neplatí pro lékaře a sestry v porodnících. Každý den zažívají nové a nové situace, ale ta, kterou vám v následujícím článku přinášíme, se jistě stala poprvé a možná i naposledy.
Článek
Plňme si své sny a buďme na sebe pyšní!
Plňme si své sny a buďme na sebe pyšní! Pro klienty seznamovací agentury píši každý měsíc „Novinky“. Co se bude dalších pár týdnů dít, co je nového a taky pár tipů na první rande. V září jsem, vyprahlá po prázdninové odmlce, dala právě mezi tipy dvě…