Kategorie Esenciální oleje

Článek
Plátek citronu vedle postele dokáže zázraky: Jaký dopad má na vaše zdraví, zatímco spíte?
Plátek citronu vedle postele dokáže zázraky: Jaký dopad má na vaše zdraví, zatímco spíte? Napadlo vás někdy položit si na noční stolek vedle postele plátek citronu? Ač vám to možná přijde jako nesmyslný nápad, tímto jednoduchým trikem v průběhu jedné noci výrazně prospějete svému zdraví. Jak na vás tedy bude plátek citronu působit, zatímco budete spát? Zbavíte se nahromaděného stresu a uvolníte dýchací cesty. A nejen to.
Článek
Jak se zbavit pavouků v domě? Vypuďte je pomocí kaštanů, citronu či máty
Jak se zbavit pavouků v domě? Vypuďte je pomocí kaštanů, citronu či máty Doma nikdy nebydlíme sami. Kromě mušek či komárů s námi byt či dům sdílí také pavouci. Pokud nejste proti těmto osminohým stvořením zrovna přátelsky naladěná, i tak pavouky nezabíjejte. Jsou přeci jenom velmi užiteční a dle jedné pověry nosí štěstí. Pokud se jich chcete opravdu zbavit, přinášíme řešení, díky kterým se pavouci dají rychle na ústup.
Článek
Esenciální oleje: Proč nejsou bezpečné a čím nás mohou klamat?
Esenciální oleje: Proč nejsou bezpečné a čím nás mohou klamat? Esenciální oleje v sobě obsahují aromatické výtažky z rostlin. A co je přírodní, to je pro nás podvědomě také bezpečné a zdravé. V případě esenciálních neboli éterických olejů to ale neplatí. I když dokážou léčit naši mysl i tělo, neměli bychom je používat bezhlavě. Při nesprávném zacházení nám totiž mohou spíš ublížit. Co bychom o nich měli vědět?
Článek
Obáváte se klíšťat, ale nechcete použít chemické repelenty? Vyzkoušejte tyto přírodní
Obáváte se klíšťat, ale nechcete použít chemické repelenty? Vyzkoušejte tyto přírodní Jak je všem jistě známo, výskyt klíšťat se rok od roku jen zvyšuje a riziko onemocnění je tedy čím dál vyšší. Bohužel už dávno neplatí, že bychom se měli klíšťat obávat jen při letních dovolených anebo v lese. Klíště můžeme potkat téměř kdekoliv, kde je tráva, z toho důvodu je nutné se před těmito nebezpečnými parazity účinně chránit.
Článek
Přípravek, který vás účinně ochrání před klíšťaty. Nedejte jim šanci!
Přípravek, který vás účinně ochrání před klíšťaty. Nedejte jim šanci! S příchodem jara se častěji vydáváme za klidem do přírody, jenže občas se nám může stát, že si z takovéhoto výletu přineseme s sebou domů nezvaného hosta v podobě klíštěte. Na tom by jistě nic nebylo, kdyby nebyly přenašečem opravdu vážných onemocnění. Jak se tedy proti nim chránit?
Článek
Trápí vás vypadávání vlasů? Tento domácí šampón umí zázraky!
Trápí vás vypadávání vlasů? Tento domácí šampón umí zázraky! Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů a při každém umývání vám vypadají další a další? Už není třeba vyhazovat peníze za šampóny a různé masky na vlasy, které stejně nepomohou. Kouzlo se skrývá úplně někde jinde!
Článek
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině
Nejúčinnější pleťová maska, co vás zachrání po kocovině Většina z nás se po večírku plném alkoholu vždy zaměří na zbavení se palčivé bolesti hlavy, neuhasitelné žízně či žaludeční nevolnosti. Ale všimla jste si, že kocovinou zároveň trpí i vaše pleť?