Kategorie Experimenty

Článek
Skrytá kamera zachytila šokující záběry ze zvířecí testovací kliniky. Pracovníci opice zdrogují, potetují a zabijí!
Skrytá kamera zachytila šokující záběry ze zvířecí testovací kliniky. Pracovníci opice zdrogují, potetují a zabijí! Před pár dny se na internetu objevilo video, které všem milovníkům zvířat způsobilo nemalý šok. Video pochází z Biomedical Primate Research Centre v Nizozemí a jak je na tomto videu patrné, vědci zde experimentují s primáty opravdu otřesným způsobem.
Článek
Šílené experimenty Josefa Mengeleho alias Anděla smrti
Šílené experimenty Josefa Mengeleho alias Anděla smrti Tomu, kdo se alespoň trochu zajímal o druhou světovou válku, jistě neušlo jméno Josef Mengele, jinak známý jako Anděl smrti. Proč si tuto přezdívku vysloužil? Ačkoliv složil lékařskou přísahu, namísto pomoci na vězních v koncentračním táboře v Osvětimi prováděl morbidní a sadistické experimenty.
Článek
Čtenářka píše: Pochoutky z myčky na nádobí
Čtenářka píše: Pochoutky z myčky na nádobí Netradiční, ekonomické vaření v myčce na nádobí. Ne, skutečně si z Vás neutahuji! Podle žen, které tento způsob vaření vyzkoušely a praktikují ho, ušetříte čas i peníze. Než jsem tuhle informaci dostala, také jsem se divila, na čem všem se dá dnes skrblit.