Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály

Poznejte chronického nevěrníka. Prozradí ho tyto signály Zdroj: Shutterstock

Pro většinu z nás je nevěra ve vztahu naprosto nepřípustná a ve své podstatě si ani nedokážeme představit, že bychom tímto způsobem své polovičce ublížili. Bohužel však existují muži, kteří ačkoliv jsou po uši zamilovaní, po čase začnou společnost jiné ženy vyhledávat.

Těžko říct, proč to tito muži dělají, protože v mnoha případech ani oni sami neznají odpověď. Ve vztahu jsou šťastní, spokojení, jejich přítelkyně jim dělají, co jim na očích vidí, oni však vyhledávají nová a nová dobrodružství. Naštěstí pro všechny z nás tito muži již na začátku vysílají určité signály, které dokážou včas odhalit, že se jedná o chronického nevěrníka, a tím nám dají možnost vzít včas nohy na ramena.

Bývá často nedostupný

Téměř kdykoliv, když mu neohlášeně voláte, buďto telefon vůbec nezvedne anebo je dokonce nedostupný. Na vaše zprávy nereaguje a není žádná výjimka, že se vám ozve až za několik hodin nebo až druhý den. V tu chvíli na řadu přichází vlna neurčitých a nejasných výmluv, které vám v podstatě ani nedají odpověď na to, co dělal a raději přejde k jinému tématu, aby se do svých lží ještě více neponořil.

Na jeho mobil se nesahá

Pochopitelně tím nemáme na mysli, že byste mu snad pročítala zprávy nebo se pídila po tom, komu naposledy volal. Jakmile mu ale pípne telefon, vrhne se po něm zběsile klidně i přes celý pokoj? To není nikdy dobré znamení. To, že na něj nesmíte nikdy skoro ani sáhnout nebo že svým vlastním tělem brání tomu, abyste nezahlédla ani kousíček obrazovky, to snad ani zmiňovat nemusíme. Samozřejmě, že každý z nás má rád své soukromí, ovšem kdo nic netají, nemá důvod být na svůj mobil až přehnaně háklivý.

Zdroj: Shutterstock

Často nemá čas

Některým ženám zaneprázdněnost muže může imponovat – je to takové synonymum pro to, že je úspěšný a žádaný. Ovšem je velký rozdíl mezi workoholikem a nevěrníkem. Je dobré dát si pozor na to, zda jeho zaneprázdněnost spíše nespočívá v jiných ženách a ve vymýšlení výmluv.

V jeho blízkosti je spousta žen

Kamkoliv přijdete, najednou se cítíte jako v obležení jiných žen. Potutelně si vás prohlížejí a zároveň se snaží, aby si jich váš přítel všiml, nikdy vás však s žádnou neseznámí. Když se ho poté zeptáte, kdo to je, podle jeho slov se jedná o expřítelkyně nebo jen o kamarádky.

Jednoduše to cítíte

My ženy máme jednu velmi zvláštní vlastnost – dokážeme poznat, když je něco špatně. I přesto, že všechno může na první pohled vypadat normálně, vás neustále hlodá malý červíček pochybností a vy nevíte proč. Časem se ukáže, že tyto obavy byly na místě a nešlo o žádnou paranoiu.

Autor:
Publikováno: 11. 3. 2021 12:32 Nahlásit obsah