Kategorie Fotky

Článek
Tato půvabná žena se rozhodla neskrývat své postižení a zveřejnila své fotky s prosbou o sdílení. Pomůžete i vy?
Tato půvabná žena se rozhodla neskrývat své postižení a zveřejnila své fotky s prosbou o sdílení. Pomůžete i vy? Každý z nás čas od času potká někoho, kdo má nějaké postižení. Většinou takovým lidem moc pozornosti nevěnujeme, možná se nad jejich osudem trochu zamyslíme, popřípadě jim přispějeme nějakou tou korunou. Tito lidé ale nechtějí náš soucit, přejí si jen, aby byli součástí společnosti a ne chudáčci na jejím okraji.
Článek
Ženy si nepořizují selfie fotografie kvůli mužům. Podle vědců je jejich smysl úplně jiný
Ženy si nepořizují selfie fotografie kvůli mužům. Podle vědců je jejich smysl úplně jiný Trend pořizování selfie se již pár let drží a pravděpodobně od něj ženy jen tak neupustí. Tento typ fotografií se především objevuje na sociální síti Instagram, kde na každém ženském profilu najdete minimálně jednu takovou fotku - nebo pravděpodobněji několik desítek.
Článek
Do formičky na led vylila beton. Tuto vychytávku si oblíbíte i vy!
Do formičky na led vylila beton. Tuto vychytávku si oblíbíte i vy! V posledních letech se mohou pyšnit velkou oblíbenou DIY projekty, neboli projekty „udělej si sám“. Jsou především jednoduché, levné a opravdu kreativní. Dnes vám přinášíme jeden takovýto projekt, kde beton a formička na led hrají hlavní roli.
(1) Načíst více