Cikánský horoskop nahlédne až do vašeho nitra: Zjistěte, jací jste

Cikánský horoskop nahlédne až do vašeho nitra: Zjistěte, jací jste Zdroj: Shutterstock.com

Nadpřirozená kouzla a čáry byly po staletí spojené s věšteckým uměním romského národa. Cikánky četly budoucnost v křišťálové kouli nebo pomocí výkladu karet. Co vás čeká, vám dokázaly říct i díky čtení čar ve vaší dlani. Až do dnešní doby si Romové zachovali svůj cikánský horoskop rozdělený na 12 znamení. Co všechno v něm o sobě můžete zjistit?

Kalich (21. ledna – 19. února)

Jestli jste se narodili v tomto časovém úseku, podle cikánského horoskopu jste velmi vnímavý, kreativní, originální a trochu váhavý člověk. I když se vám to někdy nedaří, snažíte se za každých okolností hledat štěstí a přenášet jej na lidi kolem sebe. Zvláštní sílu vám dodává skořicová vůně a kámen akvamarín.

Kaple (20. února – 20. března)

Kaple je symbolem náboženství a víry. Toto znamení o vás říká, že jste vážní, klidní a nedůvěřiví. Máte ovšem velkou schopnost se s ostatními spřátelit, neboť se ve vás nachází obrovská duchovní síla. Máte rádi klidná místa, kde se cítíte nejlépe. Lidé ve znamení Kaple dosahují v práci skvělých výsledků, fungují také jako úspěšní podnikatelé. Kamenem jejich znamení je ametyst, vůní pak glycin.

Zdroj: Shutterstock.com

Dýka (21. března – 20. dubna)

Dýka je symbolem rychlého a přímého způsobu, jak čelit konkrétní situaci. Lidé ve znamení Dýky jsou velmi prakticky založení. Zároveň jsou impulzivní a mají problém snést svou vlastní konkurenci. Pokud patříte k tomuto znamení, máte také skvělou intuici. Díky vašim vlastnostem jsou pro vás vhodné vůdčí pozice všeho druhu. Kamenem vašeho znamení je zelený jaspis, vaší vůní je dle cikánského horoskopu levandule.

Koruna (21. dubna – 20. května)

Koruna symbolizuje čistotu a eleganci. Jestli k tomuto znamení patříte i vy, jste věrné, citlivé, romantické, i když trochu pyšné duše. Máte rádi pohodlí až luxus, ke kterému se chcete dostat vlastním úsilím. Nečekáte, že vám někdo druhý dá něco zadarmo. Mimořádnou energii vám dodává modrý safír a dokonalou vůní je pro vás růže.

Zdroj: Shutterstock.com

Svíčka (21. května – 20. června)

Toto znamení se vztahuje k moudrosti, síle myšlenek a ke vzdělání. Lidé narození ve znamení Svíčky jsou trochu tvrdohlaví, na druhou stranu velmi inteligentní a komunikativní. Díky tomu mají spoustu přátel i velký okruh obdivovatelů. Rádi druhým pomáhají, jejich dobrotu však mohou někteří lidé zneužít. Ty správné vibrace tomuto znamení dodá kámen magnetit a květinový parfém.

Kolo od vozu (21. června – 21. července)

Kolo od vozu symbolizuje dle cikánského horoskopu příchod a odchod života. Jestli jste se narodili v tomto časovém úseku, jste citliví, emocionálně založení a zároveň trochu nejistí. Pokud někoho milujete, je to pro vás velmi intenzivní záležitost, kvůli čemuž se často chováte až příliš ochranitelsky. Máte přirozenou schopnost vést projekty, které rádi dotahujete do konce. Ideální vůni pro vás představuje růže, energii vašemu znamení dodá kámen smaragd.

Hvězda (22. července – 22. srpna)

Hvězda zajišťuje rovnováhu mezi nebem a zemí. Lidé v tomto znamení jsou věční optimisté, kteří svým vystupováním i vzhledem dokážou okouzlit všechny kolem sebe. Je pro ně velmi důležité štěstí, které je doprovází celým jejich životem. Jejich Achillovou patou jsou však klouby. Sílu tomuto znamení předává vůně santalového dřeva, vhodným talismanem je kámen rubín.

Zvon (23. srpna – 22. září)

Zvon je symbolem přesnosti a disciplíny. Jestli jste se narodili v tomto znamení, dle cikánského horoskopu jste velmi ambiciózní lidé, kteří milují řád a dokonalost. Přestože dokážete ostatním pomoci, i tak je často kritizujete kvůli pouhým maličkostem. Vaší vůní je gardénie, kamenem pak achát.

Zdroj: Shutterstock.com

Mince (23. září – 22. října)

Mince je spravedlivá a miluje rovnovážný stav. Lidé v tomto znamení vynikají moudrostí. Jsou skvělými soudci, neboť dokážou vyřešit jakýkoliv konflikt. Jako optimisté a vynikající vyjednávači, jsou vhodní k podnikání. Vůní jejich znamení je Alfazema, kamenem pak diamant.

Nůž (23. října – 21. listopadu)

Toto znamení symbolizuje změnu, učení a přerod v něco nového. Patříte-li ke znamení Nože, máte skvělé analytické myšlení a silnou osobnost. Jste pro druhé autoritou. Díky tomu, jací jste, vás ostatní nejen respektují, ale i milují. Energii vám dodává mošusová vůně a kámen topaz.

Zdroj: Shutterstock.com

Sekera (22. listopadu – 21. prosince)

Sekera je symbolem svobody. Lidé narození v tomto znamení vynikají svou dobrodružnou povahou a touhou po něčem novém. Na druhou stranu jsou trochu bezohlední. Díky tomu, že jsou duševně vyrovnaní, se s velkou lehkostí přizpůsobí každé situaci. Vůní jejich znamení je jasmín, energii jim dodává kámen tyrkys.

Podkova (22. prosince až 20. ledna)

Podkova dle cikánského horoskopu odkazuje na práci a úsilí. Patříte k tomuto znamení i vy? Potom se snažíte být dokonalí naprosto ve všem, co děláte. Právě i z tohoto důvodu dosahujete úspěchu, na čemž si velmi zakládáte. Vždy ochotně pomůžete všem, co to potřebují. Někdy ale máte nutkání utrácet víc peněz, než je třeba. Pro vaše znamení je ideální citronová vůně, vaším talismanem je kámen onyx.

Autor:
Publikováno: 5. 3. 2019 11:52 Nahlásit obsah