Horoskop: 5 nejvěrnějších partnerů podle znamení zvěrokruhu

Horoskop: 5 nejvěrnějších partnerů podle znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock

Některá hvězdná znamení si ráda zaflirtují nebo mají sklony k nevěře. Pro další znamení zvěrokruhu je naopak jejich partnerství či manželství svaté a věrnost je pro ně nadevše. Zajímá vás, o která znamení se jedná? Přinášíme vám žebříček 5 nejvěrnějších partnerů podle horoskopu, na které se můžete stoprocentně spolehnout.

Rak: Jeho věrnost a oddanost nezná hranic

Lidé ve znamení Raka jsou sentimentální bytosti. Snaží se o to, aby se partner po jejich boku cítil naprosto výjimečně. Raci věří ve skutečnou lásku, která potrvá až do smrti. Když je Rak single, neustále hledá svou spřízněnou duši. Jakmile ji najde a zamiluje se, jeho věrnost a oddanost nezná hranic. 

Zdroj: Shutterstock Štír: Na začátku vztahu potřebuje čas a trpělivost, poté je ten nejvěrnější partner na světě

K mimořádně věrným partnerům patří také Štíři. Toto znamení zvěrokruhu je velmi citlivé, potřebuje však čas, aby se v partnerském vztahu cítilo naprosto bezpečně. Štír může mít v počátečním stadiu vztahu značné problémy s důvěrou, což pro jeho partnera vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Jakmile ale Štír vycítí, že je v bezpečí, a ví, že se může na svůj protějšek ve všem spolehnout, stane se z něj mimořádně vášnivý, starostlivý a věrný partner.

Býk: Mezi jeho domény patří oddanost, pochopení a věrnost

Lidé ve znamení Býka jsou velmi stabilním a pragmatickým znamením zvěrokruhu. V partnerství či v manželství je pro ně velmi důležité, aby jejich vztah s partnerem dlouhodobě fungoval. Býk proto na svém partnerském vztahu neustále pracuje. Je pro něj typické, že patří mezi oddané, chápavé a věrné partnery.

Zdroj: Shutterstock Kozoroh: Podvádění partnera jej neláká, je si vědom následků

Lidé, kteří jsou narození ve znamení Kozoroha, rozhodně neláká příležitostné randění, sex na jednu noc nebo podvádění partnera. Pokud jsou s někým ve vztahu, myslí to s ním vážně a věrnost je pro ně nadevše. Kozoroh nedokáže ani na sekundu pomyslet na to, že by byl svému protějšku nevěrný. Je si vědom toho, jakou bolest by mohl způsobit, a velice dobře chápe, jaké by mohly přijít následky.

Lev: Chce se usadit, mít vlastní rodinu a spokojeně žít

Lidé ve znamení Lva milují pozornost ostatních, pokud však jde o partnerské vztahy, jsou takovou old school. Lvi se touží usadit, mít vlastní rodinu a žít spokojeným životem. Pokud najdou svou životní lásku, vždy jí budou obrovskou oporou. I když Lvi mají rádi komplimenty a občas si zaflirtují, dále už nezajdou a jsou svému protějšku věrní. Jsou si totiž vědomi toho, co doma mají, a nechtějí to ztratit.

Autor:
Publikováno: 26. 5. 2021 09:50 Nahlásit obsah