Horoskop na 10. týden (7. 3. - 13. 3. 2022)

Budeš toho mít tento týden nad hlavu nebo si naopak užiješ pohody? Čeká tě něco nového a úžasného, nebo to bude ta obvyklá rutina? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Pohár tvé trpělivost je plný až po okraj, stačí maličké rýpnutí, hloupá poznámka a přelije se. Tento týden máš opravdu špatnou náladu a běda tomu, kdo tě bude pokoušet. Nejspíš si na něm pořádně zchladíš žáhu.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Možná nejsi úplná královna večírků, ale když máš náladu, tak to umíš pořádně roztočit. Neváhej ani chviličku a vyrazte s kamarády do města. Užijete si spoustu tance, zábavy a kdoví, možná potkáš někoho velice slibného.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou tě práce zaměstnává natolik, že nemáš čas na rodinu. Měla bys zvolnit tempo a možná si vzít na pár dní dovolenou, pořádně si odpočinout a strávit čas se svými blízkými. Udělá ti to dobře nejen psychicky.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tohle počasí ti nějak nesedí. Jsi neustále utahaná, nabručená a nic tě nedokáže zabavit na víc než pár minut. Zkus se pořádně vyspat, dát si pořádné plnohodnotné jídlo a třeba zajít na masáž. Zkrátka se chvilku hýčkej a bude ti líp.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Miláček je poslední dobou pořád pryč. Buď má práce nad hlavu, anebo je někde s kamarády. Neseď doma jako puťka a taky něco podnikni. Možná když na něj nebudeš pokaždé čekat doma, dojde mu, že tě přece jen nemá jistou a musí se taky trochu snažit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Máš pocit, že jsi pro kamarádky jenom vrba. Přijdou se vyplakat a pak zmizí, aniž by se staraly o to, jak se máš ty. Neboj se ozvat! Třeba jim jen nedochází, že i ty máš vlastní problémy. Chytnou se za nos a uvědomí si, o čem je přátelství.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nenechej se sebou v práci zametat. Spousta kolegů si myslí, že když jsou starší nebo tam pracují déle, tak si můžou vyskakovat. Dej jim jasně najevo, že nejsi žádný otloukánek a nebudeš skákat, jak oni pískají. Všechno si to ale vyřeš sama, vedení do toho v žádném případě netahej!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Občas máš problém rozdělit svou pozornost rovnoměrně mezi rodinu a práci. Dokážeš buď dělat na sto procent jedno, nebo druhé, žádná střední cesta pro tebe není. Zkus na tom zapracovat, začni po malých krůčcích, postupně přidávej a dej si na čas!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Je dost možné, že se ti tento týden život obrátí naruby. Potkáš někoho, kdo ti ho může od základu změnit. Jenže to budeš ty, kdo bude muset udělat první krok. Pak to už ale půjde jak po másle.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Máš pocit, že všichni okolo jsou neschopní a nesamostatní. Cuchá ti to nervy a přidělává spoustu práce. Snaž se být trpělivá a nezuřit vždycky, když někdo přijde, že něčemu nerozumí nebo neumí. Občas je to hodně těžké, tak si schovej do šuplíku čokoládu a bude líp.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden tě čeká naprostá idylka. V práci si budeš moct dát nohy nahoru, doma bude naprostý klídek a partner si ušetří nějaký čas a bude se věnovat jen a jen tobě. Užívej si to, takových týdnů bohužel moc není.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Dávej bacha na nechtěné nápadníky. Někteří jsou zmatení a přesvědčení, že jim dáváš jisté signály. Nemůžeš se jich zbavit, jsou totiž skálopevně přesvědčeni, že jsi láskou jejich života. Pokus se jim to jasně vysvětlit, a jestli to nepomůže, vždycky je tu možnost nacvičené scénky s kamarádem. Pokud je to chlap jako hora, mělo by to spolehlivě zabrat.

Autor:
Publikováno: 8. 3. 2022 10:25 Nahlásit obsah