Horoskop na 15. týden (8.4. 2019 -14.4. 2019)

Zajímá tě, co ti přinese další týden? Ano? Tak si přečti svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Už nějakou dobu se úspěšně vyhýbáš setkání se starými přáteli. Je načase, abys toho nechala. Přestaň s výmluvami a raději vezmi věci do vlastních rukou. Uspořádej sama nějaké posezení u vína či kávy. Uvidíš, že si to moc užiješ.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Během tohohle týdne tě čeká několik nepříjemných setkání. Pokus se za každých okolností udržet chladnou hlavy, i když to uvnitř tebe bude vřít vztekem. Jen tak se ti podaří něco vyřešit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Vždy jsi byla spíš stydlivka, co se vztahů týče. Teď jsi ale už delší dobu sama a tvůj Pan Božský stále nikde. Možná je načase vzít situaci do vlastních rukou, udělat ten první krok a pokusit se ukořistit pro sebe nějakého krasavce.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tento týden tě čeká nelehká zkouška. Hlavně nepanikař, přestože tě tahle zkouška zastihne nepřipravenou, všechno lehce zvládneš, a nakonec se dočkáš i nějaké odměny. Hlavně se nesmíš nechat vyvést z míry.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou se ti hrne jedna skvělá nabídka za druhou. A ty moc dobře víš, jak takovou příležitost využít. Jen bys měla dát pozor, abys toho nakonec neměla moc. Někdy si totiž neuvědomuješ, kolik práce navíc to pro tebe je.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Konečně se ti po nějaké době podařilo přivydělat si nějaké peníze navíc. Neměla bys je ale rozházet v prvním obchodě. Raději si je dej stranou na horší časy. Nikdy nevíš, co se může stát.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci se ti poslední dobou opravdu daří. A to nezůstane bez povšimnutí. Čeká tě nejen pochvala, ale také tučná odměna. Rázem ti to zvedne sebevědomí, a to se přenese i do osobního života. Jen tak dál!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou ses necítila vůbec dobře. Osobní ani pracovní život nebyl zrovna nejúspěšnější a ani zdravotně se ti moc nedařilo. Naštěstí se konečně blýská na lepší časy a tobě se bude zase dařit.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvoje nálada bude tento týden jako na horské dráze. Chvilku budeš usměvavá jako sluníčko a v další minutě budeš chrlit nadávky. Tím budeš k šílenství dovádět partnera, kolegy v práci a zkrátka všechny, kteří s tebou budou trávit dobu delší než půl hodiny.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou si užíváš nezávazného flirtu a ohromně tě to baví. Bohužel okolí se tohle moc nelíbí, a tak o sobě budeš moct zaslechnout nelichotivé klepy. Nedělej si s tím těžkou hlavu, pokud nemáš důvod se za to stydět.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Na obzoru se již brzy objeví tvůj princ na bílém koni. Už v první chvíli, kdy ho uvidíš, se ti budou podlamovat kolena. Hlavně se na něj nesnaž přehnaně zapůsobit. On o žádnou herečku nestojí. Úplně bude stačit, když budeš přirozená.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Z více stran se na tebe bude valit kritika, která nebude tak úplně opodstatněná. Nenechej se tím vytočit. Zkrátka na to kašli a dělej tak, abys svým chovaní tyhle řeči vyvrátila. To bude mít větší účinek než kdejaké vysvětlování.

Autor:
Publikováno: 9. 4. 2019 09:35 Nahlásit obsah