Horoskop na 17. týden (22.4. 2019 - 28.4. 2019)

Další týden je tady! Co tě čeká a nemine? Budeš se radovat z nových zážitků, nebo tě budou trápit problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvůj partner tě poslední dobou trápí. Nemá na nic náladu, věčně je smutný anebo otrávený. Zkus ho trochu rozveselit. Uvař mu jeho oblíbené jídlo nebo ho vezmi do kina na dobrý film. Hlavně buď trpělivá! 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Šéf není zrovna v nejlepším rozpoložení. Vypadá to, že hledá nějakou oběť, na které by si schladil žáhu. Nenechej se k ničemu vyprovokovat, dělej si svou vlastní práci a vše bude v pořádku.  

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Problémy v rodině tě vždy dostihnou, i když se před nimi budeš snažit utéct. Nezavírej před tím oči a snaž se to raději řešit. Hlavním klíčem k úspěchu je komunikace. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Občas si poměrně nezodpovědná. A to je jedna z tvých nejhorších vlastností a zároveň ta, která tvého partnera štve nejvíc. Měla bys s tím něco dělat. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Lidé v tvém okolí tě často pekelně štvou. Nejraději bys jim všem pořádně od plic řekla, co si o nich myslíš. To by ti ale přineslo jen zbytečné problémy. Snaž se jejich chování neřešit, pokud se tě to přímo netýká. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj miláček je poslední dobou na zabití. V jednom kuse vymýšlí jednu hloupost za druhou a ve většině případů je ani nedotáhne do konce. Na tobě pak zůstane řešit tu spoušť, co po něm zůstane. Promluv si s ním o tom. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci tě čeká konečně chvilka klidu. Po několikatýdenním shonu si trochu odpočinku rozhodně zasloužíš. Navíc se ti naskytne ideální příležitost, jak dohnat drobné detaily, na které nikdy není čas. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

S miláčkem jste na sebe neměli poslední dobou zrovna moc času. To se ale konečně změní. Najednou si bude moct užít společných chvil do sytosti. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci tě čeká nemilé překvapení. Ukáže se, že někdo z kolegů tě pěkně podrazil a tebe teď čeká hromada práce navíc. Naštěstí spousta z ostatních kolegů bude solidární a pomůžou ti. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Naskytne se ti super příležitost, jak si vydělat pár korun navíc. Musíš si to sice ještě rozmyslet, ale nedávej si na čas dlouho. Určitě nejsi jediná, kdo po téhle možnosti touží. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas jsi trochu žárlivá. Máš pocit, že některé kamarádky tvého partnera mu projevují příliš náklonnosti a on s nimi tráví příliš času. Zkus se s nimi raději skamarádit než dělat žárlivé scény. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Dlouho sis neužila nic sama, bez rodiny, přátel nebo partnera. Měla by sis občas najít čas jen pro sebe a užít si ho po svém. Uvidíš, že to bude úžasný relax a skvěle si vyčistíš hlavu.  

Autor:
Publikováno: 24. 4. 2019 09:47 Nahlásit obsah