Horoskop na 19. týden (6.5. 2019 - 12.5. 2019)

A je tu další týden. Co ti přinese? Dočkáš se konečně nějaké zábavy, nebo zůstane všechno při starém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou se ti zrovna moc nedaří.  Nejsi na tom nejlíp zdravotně, a ani po pracovní stránce se nedaří. To všechno aspoň trochu vynahrazuje rodinná idylka. Tak si užívej čas s rodinnou a nemysli na problémy. Nakonec se všechno zlepší a tobě se bude zase dařit. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Rozčiluje tě bezohlednost některých lidí a občas jen málo chybí k tomu, abys rázně zakročila. Zbytečně se nepouštěj do žádných sporů, pokud se tě to přímo netýká. Mohlo by ti akorát způsobit zbytečné problémy. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvůj smysl pro povinnost tě občas ničí. Nedokážeš se na věci jen tak vykašlat, ani když to jde na úkor tvého volného času nebo dokonce zdraví. Měla bys být aspoň jednou za čas trochu sobecká. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Užíváš si momentálně to nejkrásnější období za celý svůj život. Přestože tě od rozhodnutí, které k tomuto vedlo, mnoho lidí zrazovalo, ty jsi na jejich rady nedala a ono to stejně vyšlo. Tak si užívej a nenechej si od nikoho kecat do života. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Nikdy jsi nebyla velký sportovec, ale teď to vypadá, že jsi konečně našla sport, který ti vyhovuje. Budeš až překvapená, co pravidelný pohyb udělá s tvým tělem. Nenechej si zkazit radost od těch, kteří tvrdí, že ti to dlouho nevydrží. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Někdo se tě bude snažit v práci potopit. Neměla bys zoufale kopat kolem sebe a snažit se očistit sama sebe. Raději se nad celou situaci zkus povznést a řešit to v klidu. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Všichni kolem budou doslova zářit štěstím v tvé společnosti. A aniž sis o cokoli z toho řekla, vynahradí ti všechnu energii, kterou k jejich rozveselení využiješ. Budeš mít skvělou náladu, jako už dlouho ne a rázem ti půjde vše od ruky.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci se ti tentokrát bude dařit, jak se ti snad ještě nedařilo. I ten nejtěžší úkol pro tebe bude brnkačka, a ještě se budeš poohlížet po nějakém úkolu navíc. Využij tohoto rozpoložení a pusť se klidně i do věcí, které jsi ze strachu dlouho odkládala.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tento týden pro váš vztah nebude zrovna jeden z těch nejšťastnějších. Nebudeš s partnerem naladěná na stejnou vlnu a z toho vyplyne spousta neporozumění a zbytečných konfliktů. Nebude to ale trvat dlouho, tak nezoufej a snažte se to držet co nejvíc v klidu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tento týden bude poměrně dost náročný. Budeš mít práce nad hlavu, a ještě po tobě budou požadovat spoustu maličkostí, které k tvé práci ale patří. Nesnaž se to mít co nejdřív za sebou. Buď hlavně pečlivá, ať nemusíš svou práci několikrát opravovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Neboj se poznávat nové lidi. Často se straníš lidem, kteří se pohybují mimo tvé obvyklé pole působnosti, protože máš pocit, že by sis s nimi neměla o čem povídat. Zkus vystoupit ze své komfortní zóny a poznat i lidi z úplně jiných kruhů. Budeš mile překvapená, jak moc přínosné to pro tebe bude.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Váš vztah poslední dobou zrovna nevzkvétá. S partnerem se málokdy na něčem shodnete a často raději trávíte čas každý sám. Ty máš pocit, že je potřeba s tím něco dělat, ale to situaci většinou jen zhorší. Netlač na pilu, nechej věci plynout. Časem se všechno nakonec nějak vyřeší.

Autor:
Publikováno: 9. 5. 2019 14:54 Nahlásit obsah